Author Topic: Smartwatch  (Read 2354 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline AlexU

Smartwatch
« on: 28 May 2018, 19:58 »
Sunteti posesori de smartwatches?

Desi telefonul este un Samsung si am butonat Gear-ul, nu m-ar tenta. In schimb, mi-au placut foarte mult modelele LEMFO, un exemplu mai jos. Ati lua ceva de la un astfel de producator sau ati merge cu cei consacrati?

« Last Edit: 28 May 2018, 20:39 by AlexU »
 

Offline Cypher

Smartwatch
« Reply #1 on: 29 May 2018, 09:14 »
Chinezariile ieftine cat dai atat fac.. Eu as merge pe ceva consacrat,ca si la telefoane.
 

2BitHit

  • Guest
  • Feedback Score: (0)
Smartwatch
« Reply #2 on: 29 May 2018, 14:09 »
Am folosit o perioada un smartwatch Vector luna; mi s-a parut foarte ok pt ce aveam eu nevoie: notificari, always-on, il incarcam o data la 2-3 saptamani; m-am plictisit repede si am revenit la ceasurile standard
 

Offline mache

Smartwatch
« Reply #3 on: 14 May 2021, 10:22 »
Chinezariile ieftine cat dai atat fac.. Eu as merge pe ceva consacrat,ca si la telefoane.

3 ani mai tarziu as zice ca exista variante ieftine (Blitzwolf, ~30-35€) care chiar isi fac treaba (depinde si ce asteptari ai)

Am cumparat anul trecut BW-AT1 si acum o luna si ceva BW-AT2. Ambele modele de la Blitzwolf ofera cam aceleasi functii: heart rate monitor, blood pressure, oxygen monitor, Multisports modes, sleep monitoring insa diferentele sunt colosale la autonomia bateriei si display in favoarea generatiei mai noi.

Puteti gasi review-uri peste tot pe net insa pentru mine o autonomie de ~2 saptamani cu date despre cat ma misc si cum dorm sunt suficiente pentru ce am nevoie.