Author Topic: [VAND] Carcasa NZXT Phantom 820, Noctua NH-D14, GTX 1070Ti, Sursa EVGA P2 1000W, Sursa Seasonic 850W  (Read 861 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline elaxz

Salut,

Se vand urmatoarele, poze mai jos:

1) Carcasa Nzxt Phantom 820 - in stare foarte buna, cu panou lateral transparent, 3 ventilatoare de 200, 2 ventilatoare de 140, toate led-urile, controllerul merg ( e o carcasa de 1400 lei... i-am schimbat panoul lateral sa fie transparent) - 500 lei, doar predare personala in Bucuresti

2) MSI 1070 TI GAMING - in garantie la emag, factura pe numele meu si este singura pe factura - 1450 lei

3) Sursa EVGA Supernova P2 Platinum 1000W - toate cablurile, cutie originala si toate accesoriile, folosita personal foarte putin in PC1 - in garantie comerciala la vexio inca 2 ani+ (dar are si garantie de producator de 10 ani), factura pe numele meu - 600 lei

4) Cooler Aer Noctura NH-D14, stare foarte buna, vine in cutia originala cu toate accesoriile - 200 lei

5) Sursa Seasonic Focus Plus 80+ Gold - toate cablurile, cutie originala si toate accesoriile, folosita foarte putin in PC2 - in garantie la emag pana in 2028, factura pe numele meu, singura pe factura - 400 lei

https://imgur.com/a/XXI8s6C

Detalii pe PM
 
The following users liked or thanked this post: spyderro

Offline elaxz

S-au dat toate mai putin sursa EVGA, care ramane in continuare la vanzare.
 

Offline acestrares

Toate componentele cumparate sunt in stare excelenta. Multumesc!
 
The following users liked or thanked this post: elaxz

Offline spyderro

  • Feedback Score: (1)
  • Old TR: 3 (100%)
  • Newbie
  • Posts: 13
  • Location: Brasov, Romania
    • View Profile
am schimbat 980 TI waterforce pe AORUS 1080 TI + diferenta. Tranzactie excelenta, totul perfect.