Author Topic: [VAND] Piesa de muzeu - MSI GeForce GTX 260 OC Batman Edition  (Read 886 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline cippy23

Placa am folosit-o numai eu, am cumparat-o noua prin 2009 daca nu ma insel. Nu am umblat la voltaje/frecvente (nu ma pasioneaza OC-ul). A fost folosita in mare parte in editare foto/video si din cand in cand in jocuri. Nu e cea mai silentioasa, dar functioneaza perfect, fara artefacte sau alte probleme si inca duce jocuri ce nu necesita DX11 sau peste 1Gb VRAM. Vine la cutie cu toate accesoriile, curatata frecvent, suruburile nu au fost desfacute niciodata, de mining cred ca nici nu se mai pune problema :))) . Voucherul pentru Batman: Arkham Asylum cu care a venit la pachet nu mai e valabil...evident. Atasez si poze cu placa; daca doriti proba, se face la voi acasa. Motivul vanzarii este upgrade-ul la un 970 GTX.

Daca e vreun pasionat/colectionar care doreste acest dinozaur, pretul este de 70 de lei.

https://www.pcgarage.ro/placi-video/msi/geforce-gtx-260-oc-896mb-ddr3-448-bit-plus-batman-arkham-asylum/
« Last Edit: 16 February 2019, 11:59 by cippy23 »
 

Offline cippy23

[VAND] Piesa de muzeu - MSI GeForce GTX 260 OC Batman Edition
« Reply #1 on: 17 February 2019, 14:42 »
Up
 

Offline cippy23

[VAND] Piesa de muzeu - MSI GeForce GTX 260 OC Batman Edition
« Reply #2 on: 20 February 2019, 18:19 »
S-a dat. Se poate inchide.

Multumesc CG!
 

Offline mudpie

  • Mister Congeniality
  • Global Moderator
  • Feedback Score: (24)
  • Old TR: 230 (100%)
  • Hero Member
  • ***
  • Posts: 1.406
  • Location: Bucuresti
  • Liked | Thanked: 201 times
    • View Profile
[VAND] Piesa de muzeu - MSI GeForce GTX 260 OC Batman Edition
« Reply #3 on: 20 February 2019, 21:12 »
Rugaminte general valabila: incetati odata cu "se poate inchide" si inchideti nene direct topicul!
Women might be able to fake orgasms, but men can fake whole relationships.
 
The following users liked or thanked this post: PerditioN

Offline cippy23

[VAND] Piesa de muzeu - MSI GeForce GTX 260 OC Batman Edition
« Reply #4 on: 21 February 2019, 02:03 »
Imi cer scuze, nu am observat butonul de lock. Eram obisnuit ca pe vechiul CG. Inca ma obisnuiesc cu noul forum.
Multumesc pentru intelegere!
 

Offline cippy23

[VAND] Piesa de muzeu - MSI GeForce GTX 260 OC Batman Edition
« Reply #5 on: 21 February 2019, 02:03 »
Sold.