Author Topic: [Cumpar] Cooler CPU Corsair iCUE H100i ELITE LCD  (Read 523 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline RobertinHoo

Cooler CPU Corsair iCUE H100i ELITE LCD
« on: 24 May 2023, 17:31 »
Doresc ca produsul sa fie eventual sigilat, iar daca e folosit sa fie foarte putin, sa aibe toate accesoriile si sa arate impecabil.Nu ma intereseaza sa fie cu garantie neaparat.Pretul il discutam de preferat in privat, in functie de ceea ce oferiti.Ofer un minim de 700 ron.
 

Offline RobertinHoo

Cooler CPU Corsair iCUE H100i ELITE LCD
« Reply #1 on: 26 May 2023, 23:07 »
^Up.nu detine nimeni asa ceva ?
 

Offline Masterul89

Cooler CPU Corsair iCUE H100i ELITE LCD
« Reply #2 on: 27 May 2023, 08:56 »
^Up.nu detine nimeni asa ceva ?
Man...si daca ar detine cineva coolerul asta mai mult ca sigur ca nu il are sigilat. Tu cauti un produs de 1500 lei la jumate de pret, basca il vrei si sigilat sau putin folosit? Aveti cate unu niste cerinte de te ia durerea de cap...free up
« Last Edit: 27 May 2023, 09:01 by Masterul89 »
 

Offline RobertinHoo

Cooler CPU Corsair iCUE H100i ELITE LCD
« Reply #3 on: 27 May 2023, 09:09 »
Man, acum o saptamana tocmai am ratat pe cineva care a vandut o bucata sigilata la 700 ron.il trimisese exact in ziua in care i-am dat eu mesaj.am avut ghinion foarte mare.era singura bucata pe olx.deci, se poate.
P.s. nu am zis ca ofer fix 700, la jumatate de pret.ofer si mai mult.bafta
 
The following users liked or thanked this post: OrPh3U, Masterul89

Offline RobertinHoo

Cooler CPU Corsair iCUE H100i ELITE LCD
« Reply #4 on: 29 May 2023, 22:36 »
^up.valabil
 

Offline tudortud

Cooler CPU Corsair iCUE H100i ELITE LCD
« Reply #5 on: 29 May 2023, 22:43 »
^up.valabil
Credeam ca ti-ai dat seama pana la varsta ta ca produsele "noi-sigilate" si majoritatea fara garantie, de pe olx sau aiurea, sunt ori resapate mai pe intelesul nostru. Adica refurbished din afara. Mana a doua, coafate si impachetate frumos. Tu nu te uiti la stiri? Suntem campioni la importul de electronice la mana a doua, cam cum era prin anii `90 cu hainele sh. Sau crezi ca doar bmw-urile si mecedesurile aduse din afara au fost conduse de batranei pana la piata si inapoi? :) Grow up.

Post Merge: 29 May 2023, 22:46
Am vrut sa scriu mai sus ori resapate (reconditionate ca sa sune mai frumos, tot dracul ala) ori chiar contrafacute de baietii aia care cultiva orez la greu.
« Last Edit: 29 May 2023, 22:46 by tudortud »
 

Offline RobertinHoo

Cooler CPU Corsair iCUE H100i ELITE LCD
« Reply #6 on: 05 June 2023, 18:07 »
tudortud, mersi pentru lectia de realitate.dar nu era nevoie de atat tam-tam.In primul rand am specificat ca poate fi si folosit produsul respectiv, nu neaparat nou, sigilat.Produsul respectiv este relativ nou scos pe piata, de aceea nu ma agit atat de tare.Indiferent ce as gasi, sunt convins ca gasesc in majoritate intr-o stare destul de buna.Poate ca anuntul nu a avut cea mai buna exprimare, fiind facut putin in graba (am vrut sa il modific dar era prea tarziu ca sa il mai editez).Cat despre istorioara ta, stiu din experienta proprie ceea ce ai spus tu, dar nu e in totalitate real.Tot din experienta proprie am cumparat diverse chestii care contrazic ceea ce ai spus tu (ca totul e refurbished sau resapat).o zi faina.

Post Merge: 05 June 2023, 18:09
^Up.valabil
« Last Edit: 05 June 2023, 18:09 by RobertinHoo »
 

Offline Masterul89

Cooler CPU Corsair iCUE H100i ELITE LCD
« Reply #7 on: 07 June 2023, 12:59 »
vezi ca e un resigilat pe emag la 1060 lei...hurry up :)
 
The following users liked or thanked this post: RobertinHoo

Offline RobertinHoo

Cooler CPU Corsair iCUE H100i ELITE LCD
« Reply #8 on: 07 June 2023, 13:25 »
Multumesc.o sa ma uit.o zi faina.
 
The following users liked or thanked this post: Masterul89

Offline RobertinHoo

Cooler CPU Corsair iCUE H100i ELITE LCD
« Reply #9 on: 09 June 2023, 23:40 »
Momentan am gasit in alta parte ceva foarte asemanator.Astept sa soseasca prin curier.Apoi revin cu detalii daca se poate inchide sau nu.
 


Offline RobertinHoo

Cooler CPU Corsair iCUE H100i ELITE LCD
« Reply #11 on: 10 June 2023, 17:41 »
Nu.astazi a sosit un Corsair Elite Capellix pe care il voi upgrada la LCD.multumesc frumos.