Author Topic: [Cumpar] Placa de baza Socket AM4 - B450, x470, x570 in format mITX sau mATX  (Read 1212 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

ALΞX

  • Guest
  • Feedback Score: (0)
Va salut,

Caut o placa de baza pentru procesoarul 3700X si m-ar interesa urmatoarele aspect:

-Chipset minim: B450
-Format mITX sau mATX, detin o carcasa mica si de aceea este important formatul

Va rog sa lasa-ti ofertele aici in thread, daca voi fi interesat va voi contacta eu prin functia PM.

Lasati toate informatiile disponibile, stare: noua, sh, sigilata si pretul, FARA OFERTE DE OLX, urmeaza sa se lanseze placi noi iar cele disponibile au deja 1-2 vechime.
 

Offline eXecu7or

  • Feedback Score: (4)
  • Old TR: 184 (100%)
  • Sr. Member
  • Posts: 358
    • View Profile
270 lei - ASRock B450M B450M-HDV R4.0 - noua, garanție full, bios 3.70 din fabrica., predare Bucuresti.
TR+ 184. PM pentru detalii :).
 

Offline marius_co

ASRock B450M B450M-HDV R4.0 au la cel.ro cu livrare gratuita la 274 ron

https://www.cel.ro/placi-de-baza/placa-de-baza-asrock-b450m-hdv-socket-am4-pOSI2MTAv-l/
 

ALΞX

  • Guest
  • Feedback Score: (0)
@marius_co mersi, ma descurc, ei au impresia ca nu pot verifica istoricul preturilor din ultimele 12 luni, penibil oricum.
 

Online mudpie

  • Mister Congeniality
  • Global Moderator
  • Feedback Score: (24)
  • Old TR: 230 (100%)
  • Hero Member
  • ***
  • Posts: 1.406
  • Location: Bucuresti
  • Liked | Thanked: 200 times
    • View Profile
Exact discutiile de genul asta sunt motivul pentru care toate negocierile si ofertele se fac numai prin PM, nu in anunt.
Women might be able to fake orgasms, but men can fake whole relationships.
 

Offline eXecu7or

  • Feedback Score: (4)
  • Old TR: 184 (100%)
  • Sr. Member
  • Posts: 358
    • View Profile
Ce noroc sa incerc, am placa e noua cu proba, tot? Explica-mi cum am incercat sa te pacalesc. Pai cum adica stocul nu conteaza? Ca daca nu e in stoc, nu cumperi, oricat ar fi pretul. Suna la cel si da comanda si vezi in cat timp iti zic ca ajunge. O sa fie minim 7 zile.

Puteai sa zici frumos ca nu se potriveste planurilor tale mobo de la mine etc, nu sa o dai cu paranoia.. Da' na, ai 5 post-uri pe forum si crezi ca le stii pe toate.
TR+ 184. PM pentru detalii :).
 

Online mudpie

  • Mister Congeniality
  • Global Moderator
  • Feedback Score: (24)
  • Old TR: 230 (100%)
  • Hero Member
  • ***
  • Posts: 1.406
  • Location: Bucuresti
  • Liked | Thanked: 200 times
    • View Profile
@eXecu7or , daca te opreai si nu persistai in discutii offtopic, filosof ramaneai. Asa, iei o mica pauza.
Women might be able to fake orgasms, but men can fake whole relationships.
 

ALΞX

  • Guest
  • Feedback Score: (0)
UP!
 

ALΞX

  • Guest
  • Feedback Score: (0)
UP!
 

ALΞX

  • Guest
  • Feedback Score: (0)
O sa revin la el.
 

ALΞX

  • Guest
  • Feedback Score: (0)
Valabil, cumpar o placa de baza in format mitx sau matx evaluata corect cu chipset b450.
 

Offline BLIXIE

Acum poate ma bag si eu aiurea dar nu prea se mai poate cere evaluat corect atata timp cat pentru a comanda ceva la ora actuala din magazin stai si 2 saptamani pana sa vina, vrei repede platesti mai mult, vrei ieftin astepti, asa ca evaluat corect se transforma in rapid sau cand o fi...:D...free up (am comandat o placa de baza la cel si deja e o saptamana de cand am comandat o, nici macar nu a fost predata catre curier..)
 

ALΞX

  • Guest
  • Feedback Score: (0)
@BLIXIE fara suparare dar chiar te-ai bagat aiurea, daca nu vinzi, de ce comentezi aiurea de pe margine? Nu vad logica in afirmatiile tale. Pcgarage livreaza de pe-o zi pe alta deoarece au stock in magazin, cel si alte minunatii de magazine de pe la noi livrau si inainte de pandemie dupa 7 zile deoarece "in stock furnizor". Verifica te rog istoricul recenziilor pentru magazinele mai mici gen ForIT.

 

ALΞX

  • Guest
  • Feedback Score: (0)
UP!

Post Merge: 03 April 2020, 06:03
UP!

Post Merge: 03 April 2020, 06:04
UP

Post Merge: 03 April 2020, 12:39
UP
« Last Edit: 03 April 2020, 12:39 by ALΞX »
 

ALΞX

  • Guest
  • Feedback Score: (0)
Am cumparat din magazin.