Author Topic: [Vand] Placa video Palit GeForce RTX 2060 6gb GDDR6 1249 lei negociabil  (Read 802 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Merlin

  • Feedback Score: (3)
  • Old TR: 76 (100%)
  • Full Member
  • Posts: 213
  • Location: Bucharest
  • Liked | Thanked: 14 times
  • Live the best life you want!
    • View Profile
Placa video achizitionata de la pcgarage, este in garantie pana pe 17 ianuarie 2022.

Accept orice fel de test, jocuri, etc., pot trimite clipuri cu benchmarkuri sau se poate vedea la mine acasa (respectand masurile de siguranta desigur). In zona Floreasca, sectorul 2. Discutam de comun acord, incat toata lumea sa fie multumita.

O vand deoarece am inca un sistem antic cu i5-3570k (am tras ce am mai putut, ii fac si o/v si am si 32gb dar se vede clar ca este limitat), iar cpul si sistemul bottleneck, am si vechea placa 970, o voi mai tine-o pe aceea sau vedem care se va vinde prima. Vedeti si pozele, este in sistem, este stabila, totul in regula.

Nu livrez in tara, doar predare personala in Bucuresti. Veniti personal, testam placa cat doriti si plecati cu ea, respectand masurile de siguranta dupa cum spuneam (masca si manusi, obligatorii, nimic exagerat).

Aveti aici linkul de la pcgarage cu toate specificatiile placii. Este un 2060 cu 6 GB GDDR6, ruleaza orice titlu in FHD si chiar si 4K, acces RTX, etc.

https://www.pcgarage.ro/placi-video/palit/geforce-rtx-2060-gamingpro-oc-6gb-gddr6-192-bit/

Pretul este usor discutabil in limitele bunului simt, rog si ofer seriozitate, telefon sau mesaj PM.

P.S. ar mai fi o varianta cu un schimb pentru vreo super 2070 si diferenta din partea mea, macar daca este sa fac la anul upgrade complet (sau poate mai repede, vedem cu finantele) macar sa mai pot folosi placa video. Deci schimb doar cu o varianta SUPER de la 2070 8 GB RAM, etc. Multumesc!

Post Merge: 22 September 2020, 11:04
up
« Last Edit: 22 September 2020, 11:04 by Merlin »
A nostalgic member of CG Forum since 2000....
 
The following users liked or thanked this post: micutzu

Offline Merlin

  • Feedback Score: (3)
  • Old TR: 76 (100%)
  • Full Member
  • Posts: 213
  • Location: Bucharest
  • Liked | Thanked: 14 times
  • Live the best life you want!
    • View Profile
Placa video Palit GeForce RTX 2060 6gb GDDR6 1249 lei negociabil
« Reply #1 on: 23 September 2020, 16:37 »
up
A nostalgic member of CG Forum since 2000....
 

Offline Merlin

  • Feedback Score: (3)
  • Old TR: 76 (100%)
  • Full Member
  • Posts: 213
  • Location: Bucharest
  • Liked | Thanked: 14 times
  • Live the best life you want!
    • View Profile
Placa video Palit GeForce RTX 2060 6gb GDDR6 1249 lei negociabil
« Reply #2 on: 25 September 2020, 11:17 »
up
A nostalgic member of CG Forum since 2000....