Author Topic: moderare abuziva  (Read 1239 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline astateofmind

moderare abuziva
« on: 28 August 2021, 01:56 »
Al doilea post pe tema asta:

Oldshooterman si moderare abuziva. Plus atac la persoana in mod repetat, flame, troll.

NU este un comportament demn de un moderator.
ignore list: monier, taribobo,narayanhd,wolfenste
 

Offline taribo

moderare abuziva
« Reply #1 on: 14 September 2021, 11:08 »
Tu iti citesti posturile ? spre exemplu asta de mai jos este flame si atac la persoana :))) cum te suporti cu atata ipocrizie ?

Poate nu stralucit dar il are asigurat, "it'ist" la ceva unitate bugetara. In cativa ani il vezi si ceva sef plin de el si incompetenta :D
 

Offline astateofmind

moderare abuziva
« Reply #2 on: 14 September 2021, 11:28 »
Tu iti citesti posturile ? spre exemplu asta de mai jos este flame si atac la persoana :))) cum te suporti cu atata ipocrizie ?

NU e nici flame nici atac la persoana. Ce, vrei sa spui ca nu esti itist la bugetara? Si ca orice sef (vezi, ti-am dat chiar o bila alba cand am zis ca poate ajungi sef, vrei sa ti-o confisc??) se ajunge la acest principiu de baza:

"People in a hierarchy tend to rise to their "maximum level of incompetence": employees are promoted based on their success in previous jobs until they reach a level at which they are no longer competent, as skills in one job do not necessarily translate to another."

Iar ca esti plin de tine ... esti de pe acum, nu e nevoie sa te puna astia sef pe niciunde :P

Si mai ales ... nu sunt moderator ;)
ignore list: monier, taribobo,narayanhd,wolfenste
 

Offline taribo

moderare abuziva
« Reply #3 on: 14 September 2021, 11:38 »
Discutiile despre ce job am eu sau cat de competent sunt nu sunt subiectul topicului. Esti doar un troll obosit care`si varsa nonstop frustrarile p`aici.
 

Offline astateofmind

moderare abuziva
« Reply #4 on: 15 September 2021, 03:31 »
Discutiile despre ce job am eu sau cat de competent sunt nu sunt subiectul topicului. Esti doar un troll obosit care`si varsa nonstop frustrarile p`aici.

Tu le-ai facut subiectul topicului ;)

Cine vorbea de varsat frustrari :D

ignore list: monier, taribobo,narayanhd,wolfenste