Author Topic: Sugestii / Cereri functionalitati Forum  (Read 112375 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Wolfe

Re: Sugestii Forum (fostul Plug-in Tapatalk)
« Reply #135 on: 23 May 2018, 13:52 »
S-a sugerat, dar e o chestie importanta, din punctul meu de vedere ar trebui sa fie una dintre prioritati, nici eu nu agreez Tapatalk in mod special.
Mda, si din punctul meu de vedere e o prioritate, e destul de dificil de navigat de pe mobil..
*Know* that when death comes for you, *know* that I shall meet its blade with mine.
 

Offline Licaon_Kter

  • Feedback Score: (0)
  • Old TR: 37 (100%)
  • Newbie
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Sugestii Forum (fostul Plug-in Tapatalk)
« Reply #136 on: 23 May 2018, 15:12 »
+1 Tema neagra.

Ms
 

Offline Monstru

  • Global Moderator
  • Feedback Score: (0)
  • Old TR: 150 (100%)
  • Full Member
  • ***
  • Posts: 186
  • Location: Bensheim/ Germania
  • Liked | Thanked: 9 times
    • View Profile
Re: Sugestii Forum (fostul Plug-in Tapatalk)
« Reply #137 on: 23 May 2018, 16:47 »
De fapt, sa defuleze.

Eu altceva incercam sa subliniez. Evident, una e atacul la persoana, injurii si alte alea, sanctionabile in orice societate civilizata, altceva sunt profanitatile folosite ca exprimare....artistica :D

Ma rog, a nu se intelege ca militez pentru p@#i si p#@#e la liber, doar ca mi se parea prea mult ce spunea Gex, ca injuraturile nu aduc plus valoare. Consider ca pot aduce, daca-s folosite cum trebuie, cand trebuie.

eu tot nu vad cum beep si beep pot aduce valoare. poti sa imi dai un exemplu , fara nici o ofensa . chiar sincer, nu pot sa vad valoarea...
 

Offline Outofmymind

Re: Sugestii Forum (fostul Plug-in Tapatalk)
« Reply #138 on: 23 May 2018, 17:02 »
Nicio ofensa, tine de cum vede fiecare lucrul asta.

Fara sa ma gandesc prea mult, pe topicul de decolteuri, craci si convexitati, daca vine maestrul Rique cu buricoasele™ lui, atunci sânul devine țâță, fundul devine cur si păsărica devine, well..stim cu totii ce.

Pentru mine cuvintele astea sunt sinonime si nu prea, descriu acelasi lucru dar cu diferente de nuanta.

E ceva strict subiectiv, pot sa inteleg de ce nu ar fi tolerate aceste lucruri (in primul rand pentru ca profanitatile, scuzaț romgleza, nu sunt folosite de toti in acelasi scop, injuriile sunt injurii si atat, moderarea ar fi anevoioasa, etc), pot sa inteleg daca nu vor fi permise si ma pot conforma. Dar nu cred ca m-as putea cenzura mereu.
Drop the Punisher on one end of Latveria, and the Hulk on the other, and see who gets to the middle first.
 

Offline Irenicus

Re: Sugestii / Cereri functionalitati Forum
« Reply #139 on: 23 May 2018, 17:22 »
Fara acces la fisierele temei ar fi cam imposibil de reprodus.
 

Offline lowlife

  • Feedback Score: (0)
  • Old TR: 9 (100%)
  • Newbie
  • Posts: 48
    • View Profile
Re: Sugestii / Cereri functionalitati Forum
« Reply #140 on: 23 May 2018, 18:35 »
 

Offline Outofmymind

Re: Sugestii / Cereri functionalitati Forum
« Reply #141 on: 23 May 2018, 19:41 »
Vezi ca n-ai voie cu expresii din astea  ;D
Drop the Punisher on one end of Latveria, and the Hulk on the other, and see who gets to the middle first.
 

Offline Monstru

  • Global Moderator
  • Feedback Score: (0)
  • Old TR: 150 (100%)
  • Full Member
  • ***
  • Posts: 186
  • Location: Bensheim/ Germania
  • Liked | Thanked: 9 times
    • View Profile
Re: Sugestii / Cereri functionalitati Forum
« Reply #142 on: 23 May 2018, 20:59 »
Nicio ofensa, tine de cum vede fiecare lucrul asta.

Fara sa ma gandesc prea mult, pe topicul de decolteuri, craci si convexitati, daca vine maestrul Rique cu buricoasele™ lui, atunci sânul devine țâță, fundul devine cur si păsărica devine, well..stim cu totii ce.

Pentru mine cuvintele astea sunt sinonime si nu prea, descriu acelasi lucru dar cu diferente de nuanta.

E ceva strict subiectiv, pot sa inteleg de ce nu ar fi tolerate aceste lucruri (in primul rand pentru ca profanitatile, scuzaț romgleza, nu sunt folosite de toti in acelasi scop, injuriile sunt injurii si atat, moderarea ar fi anevoioasa, etc), pot sa inteleg daca nu vor fi permise si ma pot conforma. Dar nu cred ca m-as putea cenzura mereu.

pot intelege asa ceva, pot accepta asa ceva pe o arie inchisa a forumului (spital etc) , dar nu permanent peste tot. mi s-ar parea penibil , no offence
 

Offline ardeigheorghe

  • Feedback Score: (0)
  • Newbie
  • Posts: 11
  • Bucuresti, Orasul smecherilor
    • View Profile
Re: Sugestii / Cereri functionalitati Forum
« Reply #143 on: 23 May 2018, 22:27 »
mie imi semanati a niste morti care au murit in celasi timp. se trezesc pe lumea cealalta si in loc sa-si aranjeze putin viata sa se gandeasca.. etc. incep iar sa certe cu vechile probleme pe care le aveau cand erau vii. mai bine ne rabdam o perioada unii pe altii, asteptam sa ne strangem cam 1000 si incepem jihadul nemultumirilor..

in fine...
 

Offline Outofmymind

Re: Sugestii / Cereri functionalitati Forum
« Reply #144 on: 24 May 2018, 09:24 »
Nicio ofensa, tine de cum vede fiecare lucrul asta.

Fara sa ma gandesc prea mult, pe topicul de decolteuri, craci si convexitati, daca vine maestrul Rique cu buricoasele™ lui, atunci sânul devine țâță, fundul devine cur si păsărica devine, well..stim cu totii ce.

Pentru mine cuvintele astea sunt sinonime si nu prea, descriu acelasi lucru dar cu diferente de nuanta.

E ceva strict subiectiv, pot sa inteleg de ce nu ar fi tolerate aceste lucruri (in primul rand pentru ca profanitatile, scuzaț romgleza, nu sunt folosite de toti in acelasi scop, injuriile sunt injurii si atat, moderarea ar fi anevoioasa, etc), pot sa inteleg daca nu vor fi permise si ma pot conforma. Dar nu cred ca m-as putea cenzura mereu.

pot intelege asa ceva, pot accepta asa ceva pe o arie inchisa a forumului (spital etc) , dar nu permanent peste tot. mi s-ar parea penibil , no offence

Nu cred ca sugera cineva ca un asemenea comportament sa fie o obisnuinta. Context, etc. Ma rog, sunt sigur ca stii ce incerc sa spun.

Oricum, inclusiv legat de lucrurile astea functioneaza si dubla masura. Daca incep sa-l injur pe Iliescu pe aria de politica sunt sigur ca (prea) putini s-ar simti vexati.
Drop the Punisher on one end of Latveria, and the Hulk on the other, and see who gets to the middle first.
 

Offline Dundee

Re: Sugestii / Cereri functionalitati Forum
« Reply #145 on: 24 May 2018, 09:45 »
Cat timp genitalele si injuraturile nu ajung sa fie folosite ca semne de punctuatie, eu zic ca e ok.
E de apreciat totusi ca frecventa lor sa fie in partea de jos a spectrului.
 

Offline faraverete

Re: Sugestii / Cereri functionalitati Forum
« Reply #146 on: 24 May 2018, 10:40 »
Cred ca la ce se refera outofmymind era pe jumatate doar acceptat pe CG si nu se refera la vorbit cu injuraturi cu o alta persoana neaparat.
Din ce am inteles ca vrea sa zica, spre exemplu, e cand vezi un film bun si vrei sa te exprimi mai ghetto si zici "ce film pizdos am vazut", ceea ce mi se pare ok atata vreme cat nu vezi cuvinte de genul in fiecare post :)
The only limit is your own imagination
 

Offline Outofmymind

Re: Sugestii / Cereri functionalitati Forum
« Reply #147 on: 24 May 2018, 10:45 »
Ceva pe-acolo, da.
Drop the Punisher on one end of Latveria, and the Hulk on the other, and see who gets to the middle first.
 

Offline Iceman

  • Feedback Score: (0)
  • Jr. Member
  • Posts: 53
    • View Profile
Re: Sugestii / Cereri functionalitati Forum
« Reply #148 on: 24 May 2018, 11:54 »
Sugestie: Sa se micsoreze logo-ul cu gamepad-ul si "computergamers.ro forum". Mi se pare ca ocupa prea mult din pagina aiurea si nu vad de ce nu ar arata mai bine mai mici.
 

Offline mudpie

  • Mister Congeniality
  • Global Moderator
  • Feedback Score: (24)
  • Old TR: 230 (100%)
  • Hero Member
  • ***
  • Posts: 1.406
  • Location: Bucuresti
  • Liked | Thanked: 200 times
    • View Profile
Re: Sugestii / Cereri functionalitati Forum
« Reply #149 on: 24 May 2018, 12:03 »
Apropo de logo, la serviciu folosesc Chrome pe un laptop cu rezolutia 1280*800 si e foarte mare. Acasa am Opera la 1920*1080 si e minuscul, aproape nu se distinge. O sa fac un screenshot eventual.
Women might be able to fake orgasms, but men can fake whole relationships.