Author Topic: Sugestii / Cereri functionalitati Forum  (Read 107267 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline AlexU

Sugestii / Cereri functionalitati Forum
« Reply #180 on: 28 May 2018, 12:13 »
Cu ce scop? : )
 

Offline Korn

Sugestii / Cereri functionalitati Forum
« Reply #181 on: 28 May 2018, 12:50 »
Nu se poate activa setarea de posts per page?  Sigur exista la SMF.
 

Offline AlexU

Sugestii / Cereri functionalitati Forum
« Reply #182 on: 28 May 2018, 13:07 »
Profile > Account Settings > Modify Profile - Look and Layout (vezi atasament)

Ca sugestie se poate ca page counter-ul sa fie in dreapta, nu in stanga. Nu de putine ori am dat "next>>", ca sa ma trezesc in alt topic :D
Btw foloseste cineva butoatele de next/prev topic? Eu le-as scoate de tot :)

@KodiaK: Am scos butoanele Next/Previous.

 

Offline Korn

Sugestii / Cereri functionalitati Forum
« Reply #183 on: 28 May 2018, 13:14 »
10x a bunch, nu observasem drop down-ul de la Modify Profile, desi m-am uitat de 10 ori pe-acolo ca sa nu par prost :D.  N-am reusit lol.
 

Offline AlexU

Sugestii / Cereri functionalitati Forum
« Reply #184 on: 28 May 2018, 13:20 »
Nu e de la tine :) Doar ce am activat optiunea sa poata sa-si seteze utilizatorul.
 

Sir Dracu

  • Guest
  • Feedback Score: (0)
Sugestii / Cereri functionalitati Forum
« Reply #185 on: 28 May 2018, 13:58 »
C e se mai aude de dark skin? Sau a fost bagata si nu gasesc eu de unde se schimba  :D
 

Offline AlexU

Sugestii / Cereri functionalitati Forum
« Reply #186 on: 28 May 2018, 14:01 »
Inca nu am avut timp sa ma ocup si de tema, sper sa reusesc in saptamana ce urmeaza.
 

alex khan

  • Guest
  • Feedback Score: (0)
Re: Sugestii Forum (fostul Plug-in Tapatalk)
« Reply #187 on: 28 May 2018, 14:19 »
Ok, intrebare - cand un sandilau condamnat trece granita, ia cineva in seama cazierul sau?

Forumurile nu sunt un loc unde sa refuleze toti inadaptatii, sunt un loc unde oamenii normali vor sa converseze.
Din cand in cand te mai pomenesti cu vreunul care n-are ce face ca vrea si el sa se simta important. CE folos au oamenii astia? de ce i-ai vrea? o iei pe aratura, pa.

Dupa mine, ar trebui mutate si banurile, nu doar mods de pe CG :)

Eu zic  ca ar cam trebui sa-ti vezi de treaba ta si sa incetezi sa mai faci atacuri la persoana mea in mod indirect!
M-ai jignit de doua ori, m-ai facut "inadaptat" si "sandilau"  , acesti termeni fiind  considerati  apelative jignitoare , deci in acest moment, tu incalci regulamentul! 
Si cu ce te supara pe tine ca fiecare om se crede important in felul lui  si incearca sa fie mai bun? Ca in fond viata e una singura si scurta, fiind o adevarata cursa. Sau numai tu ai voie? 
 





Rog adminii si moderatorii  sa sanctioneze si sa stearga sugestiile impertinente  care se leaga de persoana unui user.
Sugestiile ar trebui legate doar de forum asa cum sugereaza titlul acestui topic.

Multumesc.





 
« Last Edit: 28 May 2018, 14:30 by alex khan »
 

Offline AlexU

Sugestii / Cereri functionalitati Forum
« Reply #188 on: 28 May 2018, 14:34 »
Suntem nici 500 oameni, o mana de oameni mai bine zis. Alex, ignora-l te rog. Daca va continua, vom lua masuri.

 

Offline weeppi

Sugestii / Cereri functionalitati Forum
« Reply #189 on: 28 May 2018, 15:05 »
C e se mai aude de dark skin? Sau a fost bagata si nu gasesc eu de unde se schimba  :D
Inca nu am avut timp sa ma ocup si de tema, sper sa reusesc in saptamana ce urmeaza.
Nu neapărat dark skin, da' ceva să placă la toată lumea  ;D . Râdem, glumim, ar fi ideal să nu fie obositoare pentru ochi  :o .
 

Offline AlexU

Sugestii / Cereri functionalitati Forum
« Reply #190 on: 28 May 2018, 15:08 »
Eu va inteleg, si mie mi-ar placea. Dar nici pana in ziua de azi nu am apucat sa termin cu modificarile pentru tema implicita, cu rezolvarea bug-urilor samd.

Daca trec la o tema noua, o sa o iau de la capat cu modificarile si o sa iasa un dezastru. Mai simplu spus, vreau sa ajung la un stadiu in care sa fiu multumit de cum functioneaza totul, iar mai apoi trec la partea ce tine de aspect.
 

Offline weeppi

Sugestii / Cereri functionalitati Forum
« Reply #191 on: 28 May 2018, 15:11 »
Take your time, întâi funcționalitatea și apoi aspectul. Eu îți mulțumesc pentru tot timpul pierdut pentru noi  ;) .
 

Sir Dracu

  • Guest
  • Feedback Score: (0)
Sugestii / Cereri functionalitati Forum
« Reply #192 on: 28 May 2018, 16:44 »
Nici o graba, doar ceva intunecat sa fie :D
 

Offline cel_de_sus

  • Feedback Score: (0)
  • Old TR: 34 (100%)
  • Newbie
  • Posts: 39
  • Location: Bucuresti
  • The Pale Emperor
    • View Profile
Sugestii / Cereri functionalitati Forum
« Reply #193 on: 28 May 2018, 17:28 »
Salut
O varianta si pentru mobil, ca pe vechiul forum!?
 

Offline weeppi

Sugestii / Cereri functionalitati Forum
« Reply #194 on: 29 May 2018, 00:24 »
Mi-a apărut o notificare în dreapta sus care mă anunță că mudpie a dat un reply la un topic "date contact pe publicitate" (sau cam așa ceva), dar când am dat click îmi dă următoarea eroare:
Quote
The topic or board you are looking for appears to be either missing or off limits to you.
Ori nu trebuia să văd acea notificare, ori mă direcționează greșit.