Author Topic: Trader Rating  (Read 1304 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline AlexU

Trader Rating
« on: 12 August 2019, 21:31 »
@Play84
@AlienSquare

Vad ca a aparut o situatie intre voi. Va rog sa spuneti aici ce s-a intamplat, iar detalii puteti sa-mi trimiteti prin mesaj privat.
 

Offline AlienSquare

  • Feedback Score: (6)
  • Full Member
  • Posts: 122
    • View Profile
Trader Rating
« Reply #1 on: 13 August 2019, 23:51 »
Salut Alex,

Am contestat TR, pt ca HDD a fost dat acum mai bine de 3 saptamani. Cumparatorul s-a plans ca ii da erori in HD Tune (desi la Health este verde), si am acceptat inlocuirea. Am stabilit ca ma suna cand ne intalnim, dar nu am mai primit nimic de atunci.
Daca s-a hotarat sa il pastreze, am rugamintea sa se stearga ratingul negativ, si comentariul de pe forum.

Consider ca este totala lipsa de intelegere si amabilitate, atata timp cat i-am raspuns ca accept retur (desi nu am precizat in vanzare ca ofer garantie).

PS: HDD a functionat mai multi ani in calculatorul personal, pana l-am inlocuit cu unul cu o capacitate mai mare. Multumesc.
PcGarage
1% reducere
 

Offline AlexU

Trader Rating
« Reply #2 on: 14 August 2019, 12:28 »
@Play84 vrem și părerea ta, te rog.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

« Last Edit: 14 August 2019, 23:37 by AlexU »
 

Offline AlexU

Trader Rating
« Reply #3 on: 15 August 2019, 22:18 »
Neavand niciun raspuns din partea lui @Play84, am sters feedback-ul negativ.
 

Offline AlexU

Trader Rating
« Reply #4 on: 16 August 2019, 20:21 »
@Play84 discutati va rog intre voi si stabiliti ce si cum. Sunt sigur ca va descurcati, am rugamintea sa ma anuntati ca ati rezolvat.

"Pana astazi nu am avut calculator (mi-a cazut sursa) , nici telefon(am folosit telefonul de munca) care s-a stricat si de aceea nu l-am mai contactat. Hdd-ul nu este in regula , are bad-uri"
 

Offline Play84

Trader Rating
« Reply #5 on: 21 August 2019, 14:06 »
Se poate sterge trader rating. O rezolvam intre noi problema.Multumesc pentru ajutor.
 

Offline AlexU

Trader Rating
« Reply #6 on: 24 August 2019, 08:57 »
Multumesc si eu, ma bucur ca ati / veti rezolva.