Author Topic: [Vand] PS3 Ultimul Model ( Superslim-ul) si colectia mea de jocuri.  (Read 402 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ionut96

Buna ziua ,doresc sa imi vand consola si colectia mea de jocuri fiindca nu mai am timp pentru ea , consola este foarte bine intretinuta (4304C nr. modelului) ,m-am jucat putin , raportandu-ma la cate jocuri am in colectia mea , consola are 2 controllere six axis ps3 , un cablu de incarcare al controllerului , cablu alimentare si cablu HDMI ,consolei ii dau cel putin 9/10 pentru aspect si 10/10 functionalitate , am si cutia la ea dupa cum se poate vedea in poza ,insa e foarte veche si s-a mai degradat cu timpul ii dau 7/10 maxim. ,acum despre jocuri am urmatoarele detalii :
Assassin's Creed 1 , 2 , 3 ,Revelations , Brotherhood , Black Flag , Rogue ( toata seria pt. ps3) ; Castlevania Lord of Shadows collection , 2 ; Devil May Cry , 4 ; God of War collection 1&2 , 3 , Ascension; Prince of Persia 1 ,Forgotten Sands ;
Soul Calibur 4 , 5 ; Bayonetta, Saw 1 ,2 ;RDR 2 GOTY Edition ; Fallout 3 ,New Vegas ; The Last of Us ; Dante's Inferno; The Saboteur; GTA San Andreas , 4 +Episoade ,5 ;Watch Dogs ; Sleeping Dogs
Uncharted 1, 2 ,3 ;Dynasty Warriors Empires 6 ; Resonance of Fate ; Diablo 3 Reaper of Souls ; Ninja Gaiden Sigma , Mortal Kombat Complete Edition ; Killzone 2 ; Warhammer 4k Spacemarine;
Resistance Fall of Man ; METAL GEAR RISING: REVENGEANCE ;Infamous 1 ,2 ; Dark Sector ; Dark Souls 1 ,2 ; Destiny ; Tron Evolution ; Call of Duty Ghosts ( x2) ; Call of Duty 3 ;Conflict ; Saint Row 2 ;NFS Pro Street , Shift 1 ;
--The Evil Within + World Cup 2014 + Fifa 2009--( nu sunt  in engleza ,e in franceza , spaniola,etc.); FIFA 2015 ; PES 2014 ; FIFA 2008 , 2009 ( un exemplar este in engleza )
Unele jocuri au coperti in italiana , germana , franceza sau spaniola , insa toate merg jucate in limba engleza fara probleme , inafara de cele 3 mentionate mai sus care sunt in alte limbi , la majoriatea jocurile am si cartile , foarte putine facand exceptie, le-am cumparat si eu cum am gasit ...m-am multumit asa.
PS: PRETUL pentru PS3 consola + 2 controllere si cablurile aferente este de 350 lei /PRETUL pentru toate jocurile fiind , 63 la numar , este de 1200 lei ( media fiind de 20 lei , una rezonabila tinand cont de raritatea si colectabilitatea titlurilor aparute)/ iar PRETUL pentru consola si toate cele 63 jocuri ( am x2 fifa 2009 si x2 call of duty ghosts fiind singurele dubluri) este de 1350 lei .
PS 2 : Citit in detaliu acest anunt  , nu vand la BUCATA ( jocurile ) , nu ma grabesc sa le vand , acest anunt si adreseaza COLECTIONARILOR si NU NUMAI , nu urmaresc sa ma "imbogatesc" , le vand cu mult mai ieftin decat am platit deja , jocurile as putea sa le trimit in tara prin curier , insa consola nu , se vinde doar local  in Bucuresti , facem proba daca doriti.
PS 3 : nu am nevoie de pareri sau vorbe aruncate ca e anul 2021 si ca e "prea scump" , nu merita ,etc , ignorati anuntul daca va considerati cumva " ofensati".
Daca aveti intrebari sau oferte legate de consola sau jocuri , va raspund pe pm,

Post Merge: 10 August 2021, 23:19
UPDATE !!!: Consola PS3 si jocurile SAW 2 , Prince of Persia  sunt rezervate 🙂 / restul colectiei spre vanzare la pretul de 1150 lei , nu este negociabil ( media fiind de cel mult 20 lei per bucata )
Sorry nu am gasit edit-ul asa ca am postat asa.
« Last Edit: 10 August 2021, 23:19 by ionut96 »
 

Offline ionut96

PS3 Ultimul Model ( Superslim-ul) si colectia mea de jocuri.
« Reply #1 on: 14 August 2021, 22:24 »
Topic Locked!