Author Topic: Blizzcon Leak ?  (Read 16712 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline RaijinRoh

Blizzcon Leak ?
« Reply #60 on: 01 November 2019, 12:53 »
Leak



Cand a spus de mounts am zis clar astia au furat Lost Ark, ceea ce este foarte bine.
 

Offline Dundee

Blizzcon Leak ?
« Reply #61 on: 01 November 2019, 13:14 »
Presimt store mounts :D
In video-ul ala sunt aceleasi informatii ca si in link-ul de pe reddit, am crezut ca o iesit ceva nou.
 

Offline RaijinRoh

Blizzcon Leak ?
« Reply #62 on: 01 November 2019, 13:24 »
Sigur o sa avem microtranzactii dar nu deranjeaza cu nimic daca nu sunt pay to win si jocul e facut cu cap

Tot aud atmosfera dark. Sunt tare curios sa vad ce inseamna dark pentru Blizzard.

Dracu stau azi toata ziua la scoala, se trezira si seralu sa apara, sper ca nu 8ncepe pana la 18:00
« Last Edit: 01 November 2019, 13:29 by RaijinRoh »
 

Offline faraverete

Blizzcon Leak ?
« Reply #63 on: 01 November 2019, 15:50 »
Daca e sa fie adevarat, sper ca undeva la atmosfera din Diablo 2 / PoE, dar cu mai mult gore :) (sange, matze, capete rupte cu tot tacamul scurgandu'se din ele, etc)
The only limit is your own imagination
 

Offline Ciocanul

Blizzcon Leak ?
« Reply #64 on: 01 November 2019, 16:48 »
Sange si mate, lol. Gameplay vad ca nu conteaza.
 

Offline RaijinRoh

Blizzcon Leak ?
« Reply #65 on: 01 November 2019, 18:04 »
Sange si mate, lol. Gameplay vad ca nu conteaza.
La gameplay mereu au fost top notch Blizzard, si cand spun gameplay ma refer pur la feelingul in combat. Nu este joc momentan care sa imi dea feelingul de diablo 3 cand intru intr-o hoarda de monstri, da e putin cam eye candy dar si asa tot e cel mai cel. Daca avea POE combatul lui diablo 3 nu ma mai uitam nici cu coada ochiului la Blizzcon (exagerez putin).

Ora se pare, e identic cu romania la 8:00 deschiderea

« Last Edit: 01 November 2019, 18:09 by RaijinRoh »
 

Offline Dundee

Blizzcon Leak ?
« Reply #66 on: 01 November 2019, 20:17 »
Jesus, the trailer is fucking brutal :D
 

Offline RaijinRoh

Blizzcon Leak ?
« Reply #67 on: 01 November 2019, 20:23 »
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO hai ca arata superb hypeee




au demo frate
 

Offline faraverete

Blizzcon Leak ?
« Reply #68 on: 01 November 2019, 21:16 »
Holy.fucking.shit cum e trailer'ul :)
Hai ca si'au mai spalat o treime din pacate. Cant' wait

@Ciocanul what RaijinRoh said. E drept ca mecanicile au fost la pamant in d3, am si eu 3k h jucate, deci cred ca stiu cam ce vreau de la diablo 4 :)
The only limit is your own imagination
 

Offline Dundee

Blizzcon Leak ?
« Reply #69 on: 01 November 2019, 21:35 »
D4, WoW Shadowlands, Overwatch 2...chiar au devenit realitate, ma gandesc ca au lasat anume "leak-urile" catre public ca sa mai reduca din PR disaster.
 

Offline RaijinRoh

Blizzcon Leak ?
« Reply #70 on: 01 November 2019, 21:51 »
Bai deci asa mare diferenta la motorul grafic nu vad, sa zici ceva de genul grafica next gen, idiotii astia puteau sa ii dea atmosfera asta si la Diablo 3 dar nuuuu ca ei nu stiau decat grafica in stilul WOW pe atunci.

Astept sa vad demoul maine ca nu cred ca avem acces fara virtual ticket. Sau poate face careva un stream ?
 

Offline faraverete

Blizzcon Leak ?
« Reply #71 on: 01 November 2019, 21:53 »
tbh, mi se pare foarte putin cartoonish si asta. Bine, nici nu se compara cu d3, dar parca'mi doream sa fie mai raw.
Oricum, pompeaza inima in mine de numa de cand am vazut trailerul, abia astept sa mai vad niste gameplay. Sper tare mult la un skill tree, mai mult character customization, undeva intre d2 si PoE, sa simti cand iei o decizie pentru caracter. Dar poate visez prea umed :)

Post Merge: 01 November 2019, 22:04
Intrebare: cum a luat nastere Diablo? Tineam minte ceva ca mama'sa e Lilith, dar aparent tin minte gresit - din cate am gasit pe net, lilith a facut doar nephalem, cu Inarius (angel)
« Last Edit: 01 November 2019, 22:04 by faraverete »
The only limit is your own imagination
 

Offline Dundee

Blizzcon Leak ?
« Reply #72 on: 01 November 2019, 22:12 »
tbh, mi se pare foarte putin cartoonish si asta. Bine, nici nu se compara cu d3, dar parca'mi doream sa fie mai raw.
Oricum, pompeaza inima in mine de numa de cand am vazut trailerul, abia astept sa mai vad niste gameplay. Sper tare mult la un skill tree, mai mult character customization, undeva intre d2 si PoE, sa simti cand iei o decizie pentru caracter. Dar poate visez prea umed :)

Live stream pe pagina lor: https://blizzcon.com/en-us/watch?v=5daf6b41e7aeac6f8dc4ba58&eventYear=2019 
Am vazut acolo un skill tree, deci ti se indeplineste dorinta :)
 

Offline faraverete

Blizzcon Leak ?
« Reply #73 on: 01 November 2019, 22:17 »
Il astept undeva pe YT, vreau sa'l vad cap coada, am cam intarziat la el, si daca dau de la capat stream'ul, era deja inceput
The only limit is your own imagination
 

Offline Rodon

  • Feedback Score: (0)
  • Old TR: 7 (100%)
  • Newbie
  • Posts: 14
  • Location: Bucuresti
    • View Profile
Blizzcon Leak ?
« Reply #74 on: 01 November 2019, 22:31 »
Trailer:
Gameplay: