Author Topic: Diablo 3 ROS  (Read 1134 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline faraverete

Diablo 3 ROS
« Reply #30 on: 20 January 2019, 04:11 »
Hai ca deja stiu cum e sa mori de multe ori :D
The only limit is your own imagination

Offline faraverete

Diablo 3 ROS
« Reply #31 on: 22 January 2019, 00:54 »
Un bug visual amuzant :)

Offline Dundee

Diablo 3 ROS
« Reply #32 on: 22 January 2019, 09:44 »
Eu n-am patit asta inca. Btw, cum iti sunt ochii dupa cateva ore de jucat build-ul ala? :D
Eu daca prind in rifturi in wiz cu explosive blast, dau leave imediat, ca e de-ajuns de flashy jocul in sine, nu vrea mai mult.

Offline faraverete

Diablo 3 ROS
« Reply #33 on: 22 January 2019, 09:49 »
:))))
E ok, nu ma deranjeaza, efectiv numa scrollezi cu force move printre mobi, e relaxant chiar :D

Celalalt build de speeds t13, tal rasha frozen orb,  cat de cat fiabil mi se pare prea lent pt rifts - poate merge ok pt bounties, dar acolo personal folosesc vyr.
Ma gandeam sa'mi fac si un impale dh, pentru bounties si pentru 90-110 speeds, ca am vazut ca e mult mai fiabil acum :) - merge si cu meteor shower wizz, dar nu la fel de bine
« Last Edit: 22 January 2019, 10:00 by faraverete »

Offline Dundee

Diablo 3 ROS
« Reply #34 on: 22 January 2019, 10:31 »
Eu farmam rifturi cu Vyr, era fun spamul de teleport.
Legat de DH, pentru bounties UE mi se pare cel mai bun, eu completez de obicei 2 act-uri daca sunt singurul DH in grup :)
In schimb pentru speeds, Impale merge ca uns, am facut 95-100 speeds cu randoms pe public grifts, 4 dps :))

Offline faraverete

Diablo 3 ROS
« Reply #35 on: 22 January 2019, 10:43 »
Tocmai deaia vreau si eu sa'mi fac dh, sa pot zbura cu paragoanele :)
Am facut aseara 105 cu wizz'u (rank 11 la momentul respectiv) cu gear neoptimizat, foarte putine ancients. Merge frumusel meteor shower wizz, dar sunt putin cu morcovu', ca se proccuieste usurel dupa 100 :)