Author Topic: Stiri/trailere filme/seriale  (Read 53889 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Sir Dracu

  • Guest
  • Feedback Score: (0)
Stiri/trailere filme/seriale
« Reply #30 on: 01 August 2018, 20:54 »


Paramount Pictures and Skydance Productions have revealed the first official Terminator 6 image, offering up a great look at three of the film’s lead characters. There is of course Linda Hamilton, reprising her iconic role of Sarah Connor, and then two new characters played by Mackenzie Davis (Halt and Catch Fire) and Natalia Reyes (2091).

The cast also includes Gabriel Luna as a Terminator and Diego Boneta as the brother of Reyes’ character, and we also know that Arnold Schwarzenegger is back in some capacity.
 

Offline astateofmind

Stiri/trailere filme/seriale
« Reply #31 on: 01 August 2018, 22:04 »
Imaginea aia mai degraba e o randare CGI decat reala ... il fac desene animate? Nu ar fi chiar departe de ce a ajuns :D
ignore list: monier, taribobo,narayanhd,wolfenste
 

Offline slicker

Stiri/trailere filme/seriale
« Reply #32 on: 02 August 2018, 15:53 »
So cel-cea din centru cred ca e imaginea perfecta a unui gender-fluid? Is it a boy? is it a girl? nooooooooo its captain genderless :)
Ignored: axxel4you, Meghido 1469 î.Hr. ,narayanhd, oldshooterman, taxon
 
The following users liked or thanked this post: Ransom

Offline deltamind

  • Feedback Score: (0)
  • Newbie
  • Posts: 17
    • View Profile
Stiri/trailere filme/seriale
« Reply #33 on: 03 August 2018, 14:24 »
Trebuie să mă uit the equalizer 2 din cauza lui Denzel Washington. Este un actor atât de mare.
 

Offline c6t9

Stiri/trailere filme/seriale
« Reply #34 on: 03 August 2018, 19:04 »
Să-și bage CBS undeva drepturile. De asta sunt lucrurile de rahat.

Buffy neagră e cum e, dar eu aștept primul Bond o negresă. Mda. Ăștia te fac să ai reacții când nu le aveai altfel.
 


Monier

  • Guest
  • Feedback Score: (0)
Stiri/trailere filme/seriale
« Reply #36 on: 05 August 2018, 17:11 »


Paramount Pictures and Skydance Productions have revealed the first official Terminator 6 image, offering up a great look at three of the film’s lead characters. There is of course Linda Hamilton, reprising her iconic role of Sarah Connor, and then two new characters played by Mackenzie Davis (Halt and Catch Fire) and Natalia Reyes (2091).

The cast also includes Gabriel Luna as a Terminator and Diego Boneta as the brother of Reyes’ character, and we also know that Arnold Schwarzenegger is back in some capacity.


linda hamilton  de la inceput a creat scene electrifiante, i-am dus lipsa in franciza!
tanara canadianca mi-a fost simpatica, vreau s-o vedeti ce fetita jucausa...


 

Offline Hideyoshi

Stiri/trailere filme/seriale
« Reply #37 on: 21 August 2018, 18:20 »
https://www.imdb.com/title/tt6679794/?ref_=fn_al_tt_1

Interesant ... dar Chris Pine? ... wtf? ... mai bine il bagau pe Gerard Butler ... macar vorbeste cu accent
 

Sir Dracu

  • Guest
  • Feedback Score: (0)
Stiri/trailere filme/seriale
« Reply #38 on: 28 August 2018, 14:42 »
 

Offline duke_zz

Stiri/trailere filme/seriale
« Reply #39 on: 28 August 2018, 17:09 »
omg.. 2019 o sa fie un an bun pt HBO.. daca reusesc sa scoata si sezonul 3 din Westworld .. pff
 

Sir Dracu

  • Guest
  • Feedback Score: (0)
Stiri/trailere filme/seriale
« Reply #40 on: 08 September 2018, 12:14 »
 

Sir Dracu

  • Guest
  • Feedback Score: (0)
Stiri/trailere filme/seriale
« Reply #41 on: 20 September 2018, 20:13 »
 

Sir Dracu

  • Guest
  • Feedback Score: (0)
 

skyfallout

  • Guest
  • Feedback Score: (0)
Stiri/trailere filme/seriale
« Reply #43 on: 24 September 2018, 00:50 »


Nu-mi place deloc actrita pe care au ales-o pentru rol.
Nu seamana deloc a Captain Marvel in primul rand fizic.  Aveau o sumedenie de actrite la alegere care semanau fizic  si care  puteau sa-i reproduca caracterul dur:  Charlize Theron sau chiar Katheryn Winnick din Vikings (aia chiar era cea mai potrivita). Dar nu, au ales-o fix pe una dintre cele mai plictisitoare actrite. 
Brie Larson imi da senzatia de pustoaica feminista  de 30 de ani, studenta la sociologie, bloggerita care sta toata ziua sa manance popcorn la seriale de pe Netflix.
Si cred ca fanii care au citit ceva benzi desenate in mod sigur nu vor regasi personajul in aceasta actrita, nicidecum a supereroina care sa salveze universul. 

Nu  ma va surprinde daca filmul asta va avea niste note mici pe rottentomatoes si imdb.

Dar pe bune, asta il va bate pe Thanos?
Daca e asa, si Avengers 4 se anunta un mare FAIL daca Thanos va avea un sfarsit mizerabil....batut de o feminista ca ea...CRINGE.



« Last Edit: 24 September 2018, 00:52 by skyfallout »
 

Offline Ciocanul

Stiri/trailere filme/seriale
« Reply #44 on: 24 September 2018, 10:10 »
De abia astept:

Daci calatori in timp, salveaza chestii. Au barba. Negru cu un cutit de bucatarie de 10 lei ameninta. Filmat cu telefonul cred.