Author Topic: Ultimul serial vazut  (Read 222514 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline Nosferat

Ultimul serial vazut
« Reply #1515 on: 05 June 2024, 18:57 »
The acolyte.

Nu stiu ce vrea sa fie acest serial, e orice numai star wars nu.  Am vazut fan fiction clips pe youtube cu 10 clase peste aceasta mizerie.

Leslye Headland nu stiu prin ce tragicomedie a ajuns la putere, femeia nu are nici o treaba nici cu directing,acting,writing.....nimic.

Nu stie ce doreste,matrix? star trek? star wars?.

Serialul pare a fi facut de cineva care a citit pe twitter niste comments de la cineva care a auzit de la un prieten cum ar fi universul star wars.

Vizionat cu greu primul episod, abandonat.
Ignore list :astateofmind
 

Offline pacman44

Ultimul serial vazut
« Reply #1516 on: 06 June 2024, 17:11 »
Apropo de mizeria woke/DEI Acolyte:

« Last Edit: 06 June 2024, 17:15 by pacman44 »
 

Offline Hideyoshi

Ultimul serial vazut
« Reply #1517 on: 09 June 2024, 16:03 »
Sugar 9/10 (ce final neasteptat...) sincer nu mi-am dat seama ca ceva pare a fi in neregula, cu grupul de asa zisi "spioni", pana la inceputul episodului 7 cand au folosit masinaria de comunicatii care arata extrem de ciudat.

daca nu bagai si spoilere poate chiar iti multumeam
 

Offline Nosferat

Ultimul serial vazut
« Reply #1518 on: 16 June 2024, 15:32 »
https://www.imdb.com/title/tt9293466/

Balthazar.  7/10 cu indulgenta

E digerabil. Nu e original dar e ok as declara.  Un fel de combo intre house si castle. E mai mult de vizionat cu femeia decat singur, nu este destul de interesant sau fermecator. Insa are totusi cateva elemente chiar bune de mystery.

Insa daca ai vazut serialul castle sau house, nu vei ramane impresionat. Crime/mystery/sexual tension.....vazut in alte seriale dar e ok daca nu ai altceva de vizionat.

Vazut si primul episod din The Boys s4. A cam luat-o la vale.

Nu inteleg care era rostul pentru a indopa si aici agenda politica. Nu stiu daca am sa vizionez toate episoadele, pana acum pare "meh" hit and miss. La unele capitole pare interesant, la altele "wtf is this shit? who needs this? who wants this? who made this decision in the show" etc.
« Last Edit: 16 June 2024, 15:57 by Nosferat »
Ignore list :astateofmind