Author Topic: Ultimul serial vazut  (Read 201416 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Hideyoshi

Ultimul serial vazut
« Reply #1050 on: 16 May 2022, 15:31 »
Subscriu, desi mi se pare ciudat ca 90% din echipaj sunt muieri :D
Discovery l-am abandonat, ca m-am saturat sa o vad pe Burnham plangand la fiecare 5 min.

sa fie ... patronu' tot barbat e :)
 

Offline slicker

Ultimul serial vazut
« Reply #1051 on: 18 May 2022, 15:00 »
Lasa-ma ca am incercat Picard sezonul 2. Fml what a pile of steaming shit. am reusit jumatate din primul episod :)
Ignored: axxel4you, Meghido 1469 î.Hr. ,narayanhd, oldshooterman, taxon
 

Offline Hideyoshi

Ultimul serial vazut
« Reply #1052 on: 18 May 2022, 15:30 »
aaa ... da ... la fel si la mine ... nici nu ma obosesc sa-i dau vreo nota. Cu idei refolosite de prin toate star trek-urile vechi ... personaje anoste ... praf, Se adauga la o lunga lista de fail-uri si dezamagiri. Foundation e pe primul loc.
 

Offline Ransom

Ultimul serial vazut
« Reply #1053 on: 19 May 2022, 08:54 »
Nu sunteti singurii. Si eu am lasat balta si Picard si Discovery, pur si simplu zero interes din partea mea.
 

Offline astateofmind

Ultimul serial vazut
« Reply #1054 on: 20 May 2022, 21:22 »
Primul ep din LDR e de kkt. Propaganda 100% ...
ignore list: monier, taribobo,narayanhd,wolfenste
 

Offline oldshooterman

Ultimul serial vazut
« Reply #1055 on: 21 May 2022, 03:44 »
E foarte reusit sezonul 1 din HALO.
 

Offline croocodillul

Ultimul serial vazut
« Reply #1056 on: 24 May 2022, 13:35 »
Love, Death and Robots, S3.


Episodul Jibaro rivalizeaza pentru mine cu cel din sezonul 1, Beyond the Aqvila rift, pentru cel mai bun din serie. Imagine, sunet, personaje, nota 10.
 

Offline astateofmind

Ultimul serial vazut
« Reply #1057 on: 24 May 2022, 19:23 »
Pt mine a fost cam slab Jibaro ...

Cel cu Zombies a fost belea, superdistractiv.
ignore list: monier, taribobo,narayanhd,wolfenste
 

Offline slicker

Ultimul serial vazut
« Reply #1058 on: 25 May 2022, 12:55 »
E foarte reusit sezonul 1 din HALO.

Man stau cateodata si ma intreb daca trolezi si iti lipseste /s la urma :) Virgin chad got deflowered, yep, its Halo alright. Welcome to 2022 cinema.
Ignored: axxel4you, Meghido 1469 î.Hr. ,narayanhd, oldshooterman, taxon
 
The following users liked or thanked this post: Cylix

Offline slicker

Ultimul serial vazut
« Reply #1059 on: 27 May 2022, 00:07 »
Love, Death and Robots, S3.


Episodul Jibaro rivalizeaza pentru mine cu cel din sezonul 1, Beyond the Aqvila rift, pentru cel mai bun din serie. Imagine, sunet, personaje, nota 10.

la fel. Absolut halucinant. Sotia intreaba: "De unde naiba le vin asemenea idei fucked up?" 100% entertained!
Ignored: axxel4you, Meghido 1469 î.Hr. ,narayanhd, oldshooterman, taxon
 
The following users liked or thanked this post: Cylix

Offline oldshooterman

Ultimul serial vazut
« Reply #1060 on: 27 May 2022, 01:13 »
Man stau cateodata si ma intreb daca trolezi si iti lipseste /s la urma :) Virgin chad got deflowered, yep, its Halo alright. Welcome to 2022 cinema.
Esti doar un hater de duzina dovedit pe mai multe planuri. Din pacate e plin netul de voi.

HALO - Google users - 83% liked this TV show, ceea ce demonstreaza ca tie iti lipseste ceva. Lasa-i sa se bucure pe cei carora le place. Nu-i pentru tine.
 

Offline slicker

Ultimul serial vazut
« Reply #1061 on: 27 May 2022, 10:51 »
Da man si manelele "e muzica" pentru ca "e" multi care asculta, buna logica :) Lasand gluma la o parte, pana si ala care a facut Halo a spus ca show-ul este o abominatie. Ce are show-ul special? Este absolut banal cap-coada, fiecare trope sci-fi prezent, ad literam. Colac peste pupaza l-au mai si sexuit pe baiatul nostru. Dude.
« Last Edit: 27 May 2022, 10:54 by slicker »
Ignored: axxel4you, Meghido 1469 î.Hr. ,narayanhd, oldshooterman, taxon
 

Offline oldshooterman

Ultimul serial vazut
« Reply #1062 on: 27 May 2022, 12:45 »
Ideea e ca poti sa-ti dai cu parerea despre orice, dar in nici in caz nu poti sa impui altora gusturile tale.
 

Offline burebista

Ultimul serial vazut
« Reply #1063 on: 27 May 2022, 12:55 »
Vorba aia, fericiti cei saraci cu duhul. :D
N-am jucat niciun joc, habar n-am despre ce-i vorba in universul Halo dar in afara de side-story-ul ala cu enervanta aia asiatica mie mi-a placut in general.
Ca nu e fo' capodopera, de acord, dar nici de aruncat la gunoi nu-i.
Io astept linistit sezonul 2.

Intre timp m-am apucat de Night Sky. Slooow paced dar eu parca am mai zis ca am o feblete pentru J.K Simmons asa ca am bagat 5 episoade in doua zile. :)

Bag si The Essex Serpent. Eram sigur ca nenea ala poate sa joace mai mult decit Loki.

Iar Trakt ma anunta ca joi am trei episoade din Sezonul 3 din The Boys. YAY!
If it ain't broke... fix it until it is.
voucher W33XPSQD in comenzile tale la PC Garage
 
The following users liked or thanked this post: Merlin

Offline Hideyoshi

Ultimul serial vazut
« Reply #1064 on: 27 May 2022, 15:38 »
Am inceput si eu "We own this city" ... dar e greu de urmarit, mai ales daca esti obosit. Are stilul ala tampit in care actiunea alterneaza tot timpul intre prezent si trecut ... plm. La unele faze iti ia ceva pana te prinzi. Hint-uri sunt, evident ... dar pe unele le-am ginit mai greu. I-as da un 7 pana acum ... ca e cu Bernthal.