Author Topic: Westworld  (Read 3692 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline duke_zz

Westworld
« Reply #15 on: 20 April 2020, 23:25 »
sezonul asta e visul umed al celui mai infocat feminazi :))

nu e de mirare ca audienta merge in jos cu fiecare episod

and fuck that stormtrooper aim .. goddamit..
 

Offline indicopleus

Westworld
« Reply #16 on: 21 April 2020, 05:19 »
l-am abandonat de la primul sezon, era mult prea clar ca e genul de serial care bate apa in piua 3-4-5 sezoane cu promisiunea ca daca tineti aproape va veni si marea revelatie (care intotdeauna e un mare fis anyway) - dupa fix 1476 de ore de bullshit. mersi, dar no thanks.

m-am uitat mai mult pentru actori - cine vazuse balaria aia din '73 isi cam ingropase deja orice speranta in privinta continutului -, si pentru ca fra-su lu' nolan. n-a fo sa fie...

 

Offline astateofmind

Westworld
« Reply #17 on: 30 April 2020, 07:05 »
Primul sezon a fost ok. Se putea încheia acolo așa cum era. 2 cam sfârâit și ilogic.

3 aștept sa se termine.
ignore list: monier, taribobo,narayanhd,wolfenste
 

Offline burebista

Westworld
« Reply #18 on: 05 May 2020, 08:57 »
Si s-a terminat. :)
Mie mi-a placut, lasa loc la un sezon 4 care poate fi destul de interesant sper.
If it ain't broke... fix it until it is.
voucher W33XPSQD in comenzile tale la PC Garage
 

Offline duke_zz

Westworld
« Reply #19 on: 05 May 2020, 13:16 »
Am avut un soc, nu stiam ca sezonul asta are doar 8 episoade.
Acum ca s-a terminat, pot zice ca e cel  mai slab sezon din toate. Nu stiu daca au fost 2-3 faze de care sa ma bucur, asa cum faceam in primul sezon. Au deraiat mult, dar foarte mult.
Pacat
 

Offline astateofmind

Westworld
« Reply #20 on: 05 May 2020, 21:26 »
Bai, nu stiu. E diferit dar primele 2 episoade nu au fost chiar proaste. Ma mai uit.
ignore list: monier, taribobo,narayanhd,wolfenste
 

Offline burebista

Westworld
« Reply #21 on: 06 May 2020, 07:53 »
Eu zic sa te uiti in continuare. Atita vreme cit n-ai pretentia sa fie la fel cu sezonul 1 eu zic ca merge vazut.
Ah, si la ultimul episod sa ai rabdare sa treaca creditele ca mai primesti o portie mica din ce se preconizeaza a fi in continuare.
If it ain't broke... fix it until it is.
voucher W33XPSQD in comenzile tale la PC Garage
 

Offline astateofmind

Westworld
« Reply #22 on: 06 May 2020, 18:47 »
Eu zic sa te uiti in continuare. Atita vreme cit n-ai pretentia sa fie la fel cu sezonul 1 eu zic ca merge vazut.
Ah, si la ultimul episod sa ai rabdare sa treaca creditele ca mai primesti o portie mica din ce se preconizeaza a fi in continuare.

Terminat.

Da, merge vazut dar e plin de gauri si deus ex machina. Oricum mult sub 1 cu toate ca problemele ridicate sunt interesante. Si cum pmea Dolores de la "exterminate all" se transforma in "i've seen the beauty of this world" in 2 minute?

Post Merge: 07 May 2020, 02:56
Apropo, au explicat vreodata cum se incarcau "the hosts"?
« Last Edit: 07 May 2020, 02:56 by astateofmind »
ignore list: monier, taribobo,narayanhd,wolfenste