Author Topic: Who Is America?  (Read 1370 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Sir Dracu

  • Guest
  • Feedback Score: (0)
Who Is America?
« on: 17 July 2018, 09:17 »


Am vazut primul episod aseara si sunt fara cuvinte, tipul asta e absolut genial.
 

Offline duke_zz

Who Is America?
« Reply #1 on: 17 July 2018, 10:16 »
ma bucur ca s-a intors SBC :D, am vazut doar "trailerul" de mai sus, astept sa se stranga mai multe episoade.
Minutele de pe final sunt delicioase.. "feromonul blink 182" ..
 

Offline kvarq

Who Is America?
« Reply #2 on: 20 July 2018, 01:29 »
"my son was in the very first program, may he rest in peace" =))
Mda... eu am ramas mut la preview :)

Cohen asta cred ca nu e sanatos =))
Eu nu inteleg cum de a reusit sa pacaleasca pe atatia... au si ei pe aio lor =))
Cred ca e suficient sa ii perii pe unii, sa le zici ce vor sa auda si sa vada ca ideile lor ar putea ajunge mai mult decat idei...
Plus faza asta cu 2nd amendament la ei inseamna mult.

Vad ca o tot dau la intors, ca eu nu am zis de fapt asta, ca s-a inteles gresit, scos din context ca bla bla bla etc =))

multi politicieni pun deja presiuni pe media sa opreasca show-ul, vad ca apar ror mai des #boycotshowtime
sper sa apara macar online daca la TV va fi interzis

Post Merge: 20 July 2018, 14:52
ok, am vazut primul episod =))
WTF???
ce s-a vazut in preview-ul cu arme e pantaloni scurti, "artistul" din inchisoare il bate pe evreu =))
nu inteleg cum dreq' s-au putut pacali astia, uneori pare evident make-up-ul, iar ce zice Cohen in diverse circumstante sau diverse deghizari e... chiar gretos uneori
sau au trait atatea incat nu-i mai mira nimic pe oameni cand interactioneaza cu altii, le iau ca... atare

nu prea e un serial la care sa te uiti cu familia sau cand iti iei masa de seara =))
« Last Edit: 20 July 2018, 14:52 by kvarq »
Folosind voucherul NYB762HU beneficiati de un discount de 1% din valoarea cumparaturilor la orice produs de pe PCGarage.ro
 

Offline Zo_Bar

  • Feedback Score: (0)
  • Newbie
  • Posts: 41
    • View Profile
Who Is America?
« Reply #3 on: 27 July 2018, 22:12 »
Grav e că i-a păcălit să spună ce cred cu adevărat și să arate cât de retardați sunt.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk