Author Topic: Halo The Master Chief Collection  (Read 3257 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Nosferat

Halo The Master Chief Collection
« Reply #15 on: 05 December 2019, 21:58 »
Nu am inteles pentru ce atata gargara,dar la fel nu am inteles nici marele val de hype cu WOW classic deci poate e de la mine treaba. Nu au facut un remake la modul serios,chiar nu e nu stiu ce. Nu inteleg pentru ce acest mega hype peste tot cu halo,nu e ca si cum nu m-as fi jucat, inteleg,insa inteleg pana la un punct. Da-o in pana mea de treaba ca nu acuma s-a inventat apa calda.
Ignore list :astateofmind
 

Offline duke_zz

Halo The Master Chief Collection
« Reply #16 on: 06 December 2019, 09:30 »
credeam ca sunt singurul care nu da 2 bani pe seria halo.
nu m a prins niciodata acest joc, mi s a parut extrem de stupid si pueril si probabil cu cele mai tampite arme dintr-un 3dshooter
 

Offline slicker

Halo The Master Chief Collection
« Reply #17 on: 08 December 2019, 01:30 »
Halo 1 a fost foarte ok. Astia pe console erau sparti la vremea aia si a prins multiplayerul. Seria trebuia ingropata dupa primul si gata. Asta ultimul Halo e pur si simplu o parjoala expirata, il joaca multi la nostalgie.
Ignored: axxel4you, Meghido 1469 î.Hr. ,narayanhd, oldshooterman, taxon
 

Offline oldshooterman

Halo The Master Chief Collection
« Reply #18 on: 08 December 2019, 17:28 »
Seria Halo are o poveste vasta si foarte bine gandita, precum Mass Effect. Si Halo 2 e un joc reusit. Halo: Reach e primul din serie dpdv al povestii, deci un prequel direct a lui Halo: Combat Evolved. Pentru fanii seriei care nu au avut ocazia sa joace jocurile exclusive pentru Xbox e un eveniment deosebit.