Author Topic: Quake Champions  (Read 255 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Edward

• Feedback Score: (0)
  • Newbie
    • View Profile
Quake Champions
« on: 03 January 2019, 03:34 »
Cineva pe aici care joaca Quake Champions din cand in cand?

Daca da , ma puteti adauga aici: https://steamcommunity.com/profiles/76561198718056730/   si cu ocazia asta poate ne restrangem posibilii jucatori care in prezent sunt pe cont propriu :)

Jocul este free pe steam. Eu am cumparat Champions Pack si Battle Pass-ul . Pot face custom game-uri in care pot manipula eu mapele si timpul care il putem juca (va pot da invite-uri sa facem mix-uri , sau sa jucam doar de fun) Pot adauga si boti pt incepatori si ca sa puteti invata mapele mai bine (cum era si in q3arena).  In varianta free nu poti face toate astea . doar te poti juca online ,dar pt maxim 10 minute per mapa + hartile alese mereu random , contra unor jucatori foarte vechi in general .. In majoritatea din cazuri you get owned . :))

Cine a cumparat battle pass-ul , ne putem ajuta intre noi ca sa completam challenge-urile imposibile = recompense foarte bune in-game.

Daca sunteti veterani pe aici care le este dor de un quake 3 arena remasterizat , va astept .. sau si jucatori noi , nu prea are importanta . Important este sa fim romani sa putem comunica cum trebuie in joc... Asa ca cine este disponibil , va astept :)  Eu unul m-am saturat de suflul asta "nou" de battle royal-uri si fel si fel de mizerii.

Apropo , in ultimul update au adaugat modul CTF- Capture the flag. Pt cine le era dor de un throwback unreal tournament style . :)
« Last Edit: 03 January 2019, 03:49 by Edward »
"Pentru orice problemă există o rezolvare"

Offline duke_zz

Quake Champions
« Reply #1 on: 07 January 2019, 13:24 »
joc de cand e in beta :) .. dar stai.. ca inca e in beta :))))))))
ti am dat add pe steam, poate ne vedem diseara online.

Offline gismo

Quake Champions
« Reply #2 on: 09 July 2019, 00:15 »
Imi place sa ma uit la stream-ul jucatorilor de top.
E foarte interesant cum gandesc si ce gandesc si de ce ia decizia respectiva in acel moment.

Sunt unii care explica chestiile de mai sus si astfel inteleg mai bine mentalitatea unui campion de Quake.