Author Topic: CONSPIRATII #2  (Read 42185 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline axxel4you

CONSPIRATII #2
« Reply #435 on: 12 September 2022, 14:48 »
Ryzen 7 1700 3.8Ghz, 16Gb(4x4Gb) DDR4 3000Mhz Corsair Vengence LPX, Radeon PRO DUO HBM, Silverstone Raven 2, Corsair TX850 V2, Scythe Ashura Shadow,
 

Offline oldshooterman

CONSPIRATII #2
« Reply #436 on: 13 September 2022, 13:52 »
În ultima vreme, în cadavre au fost găsite cheaguri de fibre misterioase. Cei care se ocupă cu îmbălsămarea raportează că acestea sunt găsite la 50% până la 70% dintre cei decedați recent.

Dintr-o analiza pe tema asta:

"Avem un motiv să credem că ne-am angajat într-un experiment fără precedent, care ar putea duce organismul să producă cantități neobișnuit de mari de anticorpi similari, toți dependenți de aceleași enzime limitate care ar putea să-i descompună pentru noi, care ar suferi apoi o epuizare. Niciodată nu am mai administrat ființelor umane adulte trei injecții cu un vaccin într-un an, doar pentru ca virusul pe care se presupune că ar trebui să protejeze oamenii să îi infecteze din nou, până la urmă.

Dacă nu era încă evident, dacă aceasta este explicația observațiilor, este o veste proastă. Optzeci la sută dintre persoanele cu amiloidoză cu lanț ușor mor în zece ani. Ar trebui să le omori celulele B pentru a opri problema. Dacă v-ați da seama cumva cum să administrați majorității populației adulte occidentale un tratament care să epuizeze celulele B, v-ați lovi de următoarea problemă: oamenii sunt acum ținte sigure pentru diverși agenți patogeni."

Why are embalmers finding fiber clots in blood vessels of the deceased?
 

Offline oldshooterman

CONSPIRATII #2
« Reply #437 on: 18 September 2022, 18:57 »
Despre cum a fost demolata cladirea WTC 7, in 9-11 2001... ;D

"Un agent CIA mărturisește pe patul de moarte că noi am aruncat în aer WTC 7 la 11 septembrie 2001 Malcom Howard, un agent CIA pensionat în vârstă de 79 de ani."

"A fost o demolare controlată clasică cu explozibili. Am folosit ca explozibili materiale compozite superfine de calitate militară de tip nanotermită. Partea dificilă a fost să introducem mii de kilograme de explozibili, fitiluri și mecanisme de aprindere în clădire fără a provoca prea multă îngrijorare. Dar aproape fiecare birou din clădirea 7 era închiriat de CIA, de serviciile secrete sau de armată, ceea ce a ușurat lucrurile."
"Dl Howard explică faptul că WTC 7 a fost "încărcat cu explozibili în locuri strategice" în luna care a precedat ziua care a schimbat cursul istoriei americane."
 

Offline taxon

CONSPIRATII #2
« Reply #438 on: 18 September 2022, 20:20 »
Conspiratii, ha?
Poi, hop si eu cu conspiratia de la "National"
https://www.national.ro/dezvaluiri/haos-si-sange-serviciile-scot-romanii-in-strada-774782.html
Prin Europa deja e tambalau (am notat si eu pe aici) si e clar ca iarna asta oricum va mai aduce niste razmerite.
Sa vedem ! ... zise orbul.
erasing darkzone
 

Offline axxel4you

CONSPIRATII #2
« Reply #439 on: 26 September 2022, 08:08 »
Europe suffers horrifying 755% increase in Excess Deaths among Children since EMA approved COVID Vaccine for Kids

https://expose-news.com/2022/09/25/755percent-increase-deaths-children-europe/
Ryzen 7 1700 3.8Ghz, 16Gb(4x4Gb) DDR4 3000Mhz Corsair Vengence LPX, Radeon PRO DUO HBM, Silverstone Raven 2, Corsair TX850 V2, Scythe Ashura Shadow,
 

Offline LR

CONSPIRATII #2
« Reply #440 on: 30 September 2022, 01:25 »
 

Offline taxon

CONSPIRATII #2
« Reply #441 on: 30 September 2022, 12:11 »
Azi e "Noaptea Cercetatorilor" in licee si facultati.
Cautind sa il ajut pe ala mare al meu, care se crede si el cercetator, m-am impiedicat de patentul lui Nikola Tesla din 1928 referitor la o "farfurie zburatoare".
Linkuri pe net cite vreti, ex: https://theancientzen.com/before-obtaining-a-ufo-patent-nikola-tesla-had-direct-communication-with-alien-intelligence/
erasing darkzone
 
The following users liked or thanked this post: axxel4you

Offline astateofmind

CONSPIRATII #2
« Reply #442 on: 30 September 2022, 18:16 »
Holly shit ce cacat de articol.
ignore list: monier, taribobo,narayanhd,wolfenste
 

Offline axxel4you

Ryzen 7 1700 3.8Ghz, 16Gb(4x4Gb) DDR4 3000Mhz Corsair Vengence LPX, Radeon PRO DUO HBM, Silverstone Raven 2, Corsair TX850 V2, Scythe Ashura Shadow,
 

Offline astateofmind

CONSPIRATII #2
« Reply #444 on: 04 October 2022, 22:04 »
Hahaha, ce kkt e ala mah?

Propoaganda pro-Putin de cea mai joasa speta ...
ignore list: monier, taribobo,narayanhd,wolfenste
 

Offline axxel4you

CONSPIRATII #2
« Reply #445 on: 05 October 2022, 19:12 »
Ryzen 7 1700 3.8Ghz, 16Gb(4x4Gb) DDR4 3000Mhz Corsair Vengence LPX, Radeon PRO DUO HBM, Silverstone Raven 2, Corsair TX850 V2, Scythe Ashura Shadow,
 

Offline taxon

CONSPIRATII #2
« Reply #446 on: 07 October 2022, 10:27 »
@astateofmind: suferiti de coprolalie cumva?
Daca da, sa va compatimim si sa va intelegem tulburarea.
Iar daca nu ...
erasing darkzone
 

Offline axxel4you

CONSPIRATII #2
« Reply #447 on: 07 October 2022, 19:22 »
Din pacate activitatea lui pe internet e monitorizata tot timpul de Google si daca nu ataca astfel de articole ii scade credit scoreul in sistem si nu-si mai cumpara RTX 4090 ti cu discount de 30 % .
Ryzen 7 1700 3.8Ghz, 16Gb(4x4Gb) DDR4 3000Mhz Corsair Vengence LPX, Radeon PRO DUO HBM, Silverstone Raven 2, Corsair TX850 V2, Scythe Ashura Shadow,
 

Offline astateofmind

CONSPIRATII #2
« Reply #448 on: 08 October 2022, 23:52 »
Din pacate activitatea lui pe internet e monitorizata tot timpul de Google si daca nu ataca astfel de articole ii scade credit scoreul in sistem si nu-si mai cumpara RTX 4090 ti cu discount de 30 % .


hahaha, funny.

Articolul ala e de kkt de la primul paragraf. "The Russian allows the abolition of the demarcation line between East - and West Germany and dissolves the "Warsaw Pact"

Stai ma asa, ca fucking Russia forced the demarcation line between East and West and enforced communism on the whole fucking East Europe prior to that. Vrea si premiu cu coronita pentru ca in sfarsit si-a retras systemul opresiv???
"Baaah, nu va mai bat, gata. Hai, aplaudati!!!"

Voi doi sunteti mai retarzi, asa putin? Sau mai mult?? Mai ales ca romani ar trebui sa stiti mai bine ...
ignore list: monier, taribobo,narayanhd,wolfenste
 

Offline axxel4you

CONSPIRATII #2
« Reply #449 on: 09 October 2022, 18:24 »
Recunosc, mie mi-a placut ala cu Rusofobia, adica la cat de des aud pe toata lumea ca Rusi sunt naspa rau chiar cred ca a fost o conspiratie de s-a propagat atata informatia asta. Am mai auzit la un cunoscut care cunoaste moldoveni din Moldova si i-a intrebat intre Ucrainieni si Rusi ce prefera si aia au zis ca-i prefera pe Rusi ca Ucraninieni sunt sub orice critica si se feresc sa interactioneze cu ei.
  Asa am facut legatura ca s-ar putea ca Maia Sandu sa aibe un motiv intemeiat sa-si ameninte populatia sa nu lupte impreuna cu rusi .

https://www.mediafax.ro/externe/moldova-pregateste-sanctiuni-pentru-cetatenii-care-lupta-de-partea-rusiei-in-ucraina-maia-sandu-vorbeste-despre-retragerea-cetateniei-21192124
Ryzen 7 1700 3.8Ghz, 16Gb(4x4Gb) DDR4 3000Mhz Corsair Vengence LPX, Radeon PRO DUO HBM, Silverstone Raven 2, Corsair TX850 V2, Scythe Ashura Shadow,