Author Topic: Virusi, gripe, info & stuff  (Read 165220 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline oldshooterman

Virusi, gripe, info & stuff
« Reply #2010 on: 10 May 2022, 11:42 »
"Departe de a fi „sigur și eficient”, documentele Pfizer demonstrează contrariul: vaccinul BioNTech Pfizer este poate cel mai ineficient și periculos „vaccin” adus vreodată pe piață.
După publicarea documentelor Pfizer, acum s-a confirmat că 1.223 de persoane au murit în primele 28 de zile după ce au fost inoculate cu vaccinul BioNTech Pfizer în timpul testelor – și totuși a fost aprobat pentru utilizare."
 

Offline axxel4you

Virusi, gripe, info & stuff
« Reply #2011 on: 13 May 2022, 13:18 »
Growing share of Covid-19 deaths are among vaccinated people

https://edition.cnn.com/2022/05/11/health/unvaccinated-covid-deaths-growing/index.html
Ryzen 7 1700 3.8Ghz, 16Gb(4x4Gb) DDR4 3000Mhz Corsair Vengence LPX, Radeon PRO DUO HBM, Silverstone Raven 2, Corsair TX850 V2, Scythe Ashura Shadow,
 

Offline axxel4you

Virusi, gripe, info & stuff
« Reply #2012 on: 19 May 2022, 09:31 »
Ryzen 7 1700 3.8Ghz, 16Gb(4x4Gb) DDR4 3000Mhz Corsair Vengence LPX, Radeon PRO DUO HBM, Silverstone Raven 2, Corsair TX850 V2, Scythe Ashura Shadow,
 

Offline mike

Virusi, gripe, info & stuff
« Reply #2013 on: 21 May 2022, 20:02 »
Azi am facut doza 4. Nimic de raportat :)
 

Offline slicker

Virusi, gripe, info & stuff
« Reply #2014 on: 21 May 2022, 23:00 »
Bah frate eu tot astept sa vad vreun mort printre miile de IT-isti indoctrinati si vaccinati de prin zona, nici unu' nu vrea sa crape, mother fuckers, incapatinatii drequ. Unde tot mor astia vaccinati din studiile de mai sus, numai ei stiu :)))))))
Ignored: axxel4you, Meghido 1469 î.Hr. ,narayanhd, oldshooterman, taxon
 

Offline astateofmind

Virusi, gripe, info & stuff
« Reply #2015 on: 22 May 2022, 02:34 »
Uite un mort aici:

https://www.theepochtimes.com/young-boy-died-with-evidence-of-heart-inflammation-after-covid-19-vaccination-cdc_4479795.html

Un coleg, It'ist si el, tocmai ce a facut acum Covid, vaccinat baiatul, simptome cam cum am avut eu cand am luat covid acum 2 ani, destul de naspa, mult mai naspa decat am avut eu cu Omicron.
ignore list: monier, taribobo,narayanhd,wolfenste
 

Offline slicker

Virusi, gripe, info & stuff
« Reply #2016 on: 22 May 2022, 16:31 »
Ah nu mane, vaccinul nu imi ofera imunitate la Guvid, nici pe departe, sunt si vor mai fi. Vorbeam de ineptiile cu morti "din cauza" vaccinarii, necorelate cu boala propriuzisa :)

Nu-i nimic, sa vedem ce facem cu maimutapox acusica lmao.
Ignored: axxel4you, Meghido 1469 î.Hr. ,narayanhd, oldshooterman, taxon
 

Offline astateofmind

Virusi, gripe, info & stuff
« Reply #2017 on: 22 May 2022, 17:55 »
Pai tocmai ce ti-am dat un link cu un mort din cauza vaccinului. Ca nu sunt f multi ... well, nu sunt, cel putin nu oficial.

Ce e interesant e ca sunt extrem de multe "excess deaths". Oficial toti se inghesuie sa atribuie ca si cauza pt "excess deaths" covid. Problema e ca stim exact cati au murit cu covid si sunt mult mai putini decat numarul de "excess deaths". Oare care ar fi o alta posibila explicatie pt numarul ridicat de excess deaths?
ignore list: monier, taribobo,narayanhd,wolfenste
 

Offline oldshooterman

Virusi, gripe, info & stuff
« Reply #2018 on: 22 May 2022, 22:05 »
 

Offline KodiaK

Virusi, gripe, info & stuff
« Reply #2019 on: 23 May 2022, 13:48 »
Si cati dintre ei au murit DIN CAUZA vaccinului?
M-am uitat de curiozitate la sursa pt primii 3, si nici macar nu mentioneaza daca au fost vaccinati sau nu.

Eu vreau sa vad o statistica clara cati ai murit de vaccin vs cati au murit de covid. Sunt destul de sigur ca o sa fie niste ordine de magnitudine diferenta intre cele 2 cifre.
Asus TUF Z590-PLUS | 10700KF | be quiet! Dark Rock Pro 4 | 32GB HyperX Fury 3600Mhz | Asus TUF RTX 3080 | Samsung 870 EVO 250GB + XPG Gammix S11 PRO 512GB+2TB + 2xSeagate 2TB | Audigy RX | Sennheiser HD559 | Corsair RM850x | be quiet! Silent Base 802 | ASUS ROG PG27AQDM
Reducere 1% PcG: G6TPRZ4K
 

Offline oldshooterman

Virusi, gripe, info & stuff
« Reply #2020 on: 23 May 2022, 14:26 »
Scrie in titlu: 666 morti pana la ultima data luata in calcul.

"Cluburile sportive nu doresc ca accidentările cauzate de decesele jucătorilor lor să fie asociate cu vaccinurile COVID. Acesta spune povestea de ce nu vor raporta care dintre jucătorii lor a fost vaccinat și când." Detaliile despre cand si cu ce au fost vaccinati se obtin pe alte cai.

Mai poti studia si situatia pilotilor de aeronave de linie, de ex..
Si s-a aflat cate decese au avut loc doar in faza de testare pentru Pfizer, bine ascunse dar dezvaluite printre cele 80.000 de pagini de documente declasificate la cererea unei instante. Oricat de mult se chinuie sa manareasca adevarul, pana la urma tot se afla.
..................................
Army flight surgeon says pilots risk ‘sudden cardiac death’ from COVID vaccine side effect

"Ambele vaccinuri produse de Pfizer și Moderna au fost legate de miocardită, în special la bărbații tineri între 16-24 de ani."
"Complicațiile miocarditei includ cardiomiopatie dilatată, aritmii, moarte subită cardiacă.”
"O evaluare, care a fost raportată anterior prin Centrul Național pentru Informații Biotehnologice, Biblioteca Națională de Medicină din SUA, afirmă că rata mortalității pe termen lung pentru miocardită "este de până la 20% la 1 an și 50% la 5 ani”."
« Last Edit: 23 May 2022, 14:42 by oldshooterman »
 

Offline astateofmind

Virusi, gripe, info & stuff
« Reply #2021 on: 23 May 2022, 18:55 »
Eu vreau sa vad o statistica clara cati ai murit de vaccin vs cati au murit de covid. Sunt destul de sigur ca o sa fie niste ordine de magnitudine diferenta intre cele 2 cifre.

Este irelevant cati au murit. Chiar si doar unul daca moare avem o problema daca vaccinarea a fost obligatorie.

Poti sa spui ca statistic vaccinarea este preferabila pentru ca a dus la salvarea a sute de mii de vieti, si pot fi de acord cu asta, dar cand obligativitatea duce la moartea pacientului nu poti spune ca nu este o problema.

Si chiar daca vaccinarea nu este obligatorie ci la alegerea individualului tot avem o problema daca efectele secundare pot duce la moarte si acest fapt este acuns/minimizat.
« Last Edit: 23 May 2022, 18:57 by astateofmind »
ignore list: monier, taribobo,narayanhd,wolfenste
 

Offline KodiaK

Virusi, gripe, info & stuff
« Reply #2022 on: 23 May 2022, 22:19 »
Scrie in titlu: 666 morti pana la ultima data luata in calcul.
Si in sursele date nu zice ca au fost vaccinati. Sau daca au fost, ca moartea a fost din cauza vaccinului.

Tu faci confuzi grave intre cauzalitate si corelatie. Faptul ca 2 evenimente s-au succedat nu inseamna ca primul l-a cauzat pe al doilea.
Asus TUF Z590-PLUS | 10700KF | be quiet! Dark Rock Pro 4 | 32GB HyperX Fury 3600Mhz | Asus TUF RTX 3080 | Samsung 870 EVO 250GB + XPG Gammix S11 PRO 512GB+2TB + 2xSeagate 2TB | Audigy RX | Sennheiser HD559 | Corsair RM850x | be quiet! Silent Base 802 | ASUS ROG PG27AQDM
Reducere 1% PcG: G6TPRZ4K
 

Offline oldshooterman

Virusi, gripe, info & stuff
« Reply #2023 on: 24 May 2022, 03:49 »
E problema ta daca refuzi sa accepti realitatea. Si nu trebuie sa te conviga nimeni de nimic, crezi ce vrei.
BOXING CHAMP DIED FROM COVID VACCINE
 

Offline KodiaK

Virusi, gripe, info & stuff
« Reply #2024 on: 24 May 2022, 09:49 »
Si ce legatura are asta cu ce ai postat mai sus?
Faptul ca tipul asta a murit din cauza complicatiilor survenite de la vaccin nu inseamana ca automat si toti aia 666 din linkul precedent au murit tot din cauza vaccinului. Repet, m-am uitat prin cateva surse si nicaieri nu este mentionat vaccin-ul.
Eu nu am zis ca nu se poate muri din cauza vaccinului, dar hai totusi sa nu punem botul la orice articol click-bait de pe un site care este clar biased.

La fel de bine pot afirma si eu ca toate mortile de anul asta, ale pers care au trecut prin COVID, sunt datorate COVID-ului.

Si s-a aflat cate decese au avut loc doar in faza de testare pentru Pfizer, bine ascunse dar dezvaluite printre cele 80.000 de pagini de documente declasificate la cererea unei instante. Oricat de mult se chinuie sa manareasca adevarul, pana la urma tot se afla.
Cati au murit? Procentual?

Si eu vreau sa iasa adevarul la iveala (daca chiar este ascuns in asa hal). Dar pana acum toate asa zisele dezvaluiri nu se pupa cu realitatea. Si nu cred ca am vazut un articol impartial despre cat de "pacatos" este vaccinul.
« Last Edit: 24 May 2022, 09:55 by KodiaK »
Asus TUF Z590-PLUS | 10700KF | be quiet! Dark Rock Pro 4 | 32GB HyperX Fury 3600Mhz | Asus TUF RTX 3080 | Samsung 870 EVO 250GB + XPG Gammix S11 PRO 512GB+2TB + 2xSeagate 2TB | Audigy RX | Sennheiser HD559 | Corsair RM850x | be quiet! Silent Base 802 | ASUS ROG PG27AQDM
Reducere 1% PcG: G6TPRZ4K