Author Topic: Who Is Who - Usernames pe vechiul si noul CG  (Read 11245 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Benvolio

Who Is Who - Usernames pe vechiul si noul CG
« on: 25 May 2018, 17:02 »
Va rog,  postati aici ce username aveati pe vechiul CG, cei care aveti altul aici, ca sa ne putem recunoaste.


Atentie, userii Johnny, Ivan si Ghost de aici NU sunt adminul si moderatorii Johnny, Ivan si Ghost de pe vechiul CG - cu primii 2 am vorbit eu pe mess si mailail, iar Ghost postase pe vechiul CG ca altcineva i-a luat username-ul aici.
« Last Edit: 25 May 2018, 17:04 by Benvolio »
 

Offline AlexU

Who Is Who - Usernames pe vechiul si noul CG
« Reply #1 on: 25 May 2018, 17:06 »
Guys, am spus-o si o sa o mai spun. Daca puteti lua legatura cu fostii moderatori si aflati ca X a folosit deja username-ul, dati-mi de stire si ma ocup de conturile respectivilor.

Nu vrem sa avem parte de vreun cal troian.

Daca restul conturilor au fost create folosind adrese temporare, cel mai nedumerit sunt de situatia cu Colo / Colonelu
Ambii spun ca ei sunt "the real deal", am reusit cumva sa aflu una-alta de la el prin intermediul lui Speedy.
 

Offline Nekrataal

Who Is Who - Usernames pe vechiul si noul CG
« Reply #2 on: 25 May 2018, 22:53 »
Eu sunt the "real deal". Pot fi verificat usor: m-am inregistrat aici cu adresa de mail pe care o aveam si pe cg si pot raspunde de pe acea casuta de mail daca este nevoie.
 

Offline AlexU

Who Is Who - Usernames pe vechiul si noul CG
« Reply #3 on: 25 May 2018, 23:03 »
In dimineata zilei de 20, cand puneam ultimele lucruri la punct pe forum, m-am apucat sa trimit mesaj privat catre Moderatori si Administratori.

Daca nu pot dovedi altfel, teoretic ar trebui sa aiba o notificare pe email cu continutul mesajului meu privat.
 

Offline mache

Who Is Who - Usernames pe vechiul si noul CG
« Reply #4 on: 25 May 2018, 23:29 »
Eu propun să ștergeți conturile respective și rezervarea lor. Se poate folosi Tapatalk pentru login ulterior.

Sent from my SM-G930S using Tapatalk

 

Offline AlexU

Who Is Who - Usernames pe vechiul si noul CG
« Reply #5 on: 25 May 2018, 23:32 »
De sters, pot sterge. Dar nu vad legatura cu Tapatalk.

Cu Tapatalk poti intra doar daca ai cont deja creat sau il creezi atunci. In rest, poti doar sa vizualizezi.
 

Offline mache

Who Is Who - Usernames pe vechiul si noul CG
« Reply #6 on: 25 May 2018, 23:33 »
E vorba de email, dacă e același cu cel folosit pe CG are trebui să se înregistreze persoana potrivită

Sent from my SM-G930S using Tapatalk
« Last Edit: 25 May 2018, 23:36 by mache »
 

Offline AlexU

Who Is Who - Usernames pe vechiul si noul CG
« Reply #7 on: 25 May 2018, 23:40 »
Nu si daca username-ul e deja luat : )

Ideea e simpla, ii rog sa ia legatura cu mine pe contact@domeniu sau forum@domeniu si vom rezolva.
 

Offline dic1

Who Is Who - Usernames pe vechiul si noul CG
« Reply #8 on: 25 May 2018, 23:45 »
Eu sunt acelasi, am folosit la inregistrare aceeasi adresa de mail ca si vechiul forum.
 

Offline Benvolio

Who Is Who - Usernames pe vechiul si noul CG
« Reply #9 on: 26 May 2018, 09:06 »
In dimineata zilei de 20, cand puneam ultimele lucruri la punct pe forum, m-am apucat sa trimit mesaj privat catre Moderatori si Administratori.

Daca nu pot dovedi altfel, teoretic ar trebui sa aiba o notificare pe email cu continutul mesajului meu privat.

Din pacate, vechiul CG nu trimitea notificari pe mail in caz de PM, doar in caz de Reported Post (sau Reported PM), asa ca numai cine a intrat pe vechiul forum dis de dimineata (intre 7 si 8:30), ca mine, a vazut acel PM. Eventual fostii moderatori ar putea sa-ti forwardeze  pe mail o notificare de Reported Post primita de la vechiul CG, ca sa-si dovedeasca identitatea (si sa-i faci moderatori si aici).
« Last Edit: 26 May 2018, 09:09 by Benvolio »
 

Offline mache

Who Is Who - Usernames pe vechiul si noul CG
« Reply #10 on: 26 May 2018, 10:27 »

Din pacate, vechiul CG nu trimitea notificari pe mail in caz de PM, doar in caz de Reported Post (sau Reported PM), asa ca numai cine a intrat pe vechiul forum dis de dimineata (intre 7 si 8:30), ca mine, a vazut acel PM. Eventual fostii moderatori ar putea sa-ti forwardeze  pe mail o notificare de Reported Post primita de la vechiul CG, ca sa-si dovedeasca identitatea (si sa-i faci moderatori si aici).

Errrrm what?

Sent from my SM-G930S using Tapatalk



Nu si daca username-ul e deja luat : )

Ideea e simpla, ii rog sa ia legatura cu mine pe contact@domeniu sau forum@domeniu si vom rezolva.

De aceea ziceam să le ștergi pe cele de acum cu speranța că ulterior intră cine trebuie (prin Tapatalk).
« Last Edit: 26 May 2018, 12:32 by mache »
 

Offline Outofmymind

Who Is Who - Usernames pe vechiul si noul CG
« Reply #11 on: 26 May 2018, 10:50 »
Confirm. Mereu primeam mail cand aveam PM.
Drop the Punisher on one end of Latveria, and the Hulk on the other, and see who gets to the middle first.
 

Offline Benvolio

Who Is Who - Usernames pe vechiul si noul CG
« Reply #12 on: 26 May 2018, 12:10 »
Inseamna ca acum vreo 15 ani oi fi setat sa nu primesc notificari pt PM si am uitat intre timp. Scuze.
 

Online mudpie

  • Mister Congeniality
  • Global Moderator
  • Feedback Score: (24)
  • Old TR: 230 (100%)
  • Hero Member
  • ***
  • Posts: 1.405
  • Location: Bucuresti
  • Liked | Thanked: 200 times
    • View Profile
Who Is Who - Usernames pe vechiul si noul CG
« Reply #13 on: 26 May 2018, 12:24 »
Atentie, userii Johnny, Ivan si Ghost de aici NU sunt adminul si moderatorii Johnny, Ivan si Ghost de pe vechiul CG - cu primii 2 am vorbit eu pe mess si mailail, iar Ghost postase pe vechiul CG ca altcineva i-a luat username-ul aici.

La fel si cu AIWA, altcineva a creat aici contul cu acel nume, iar el a fost nevoit sa intre ca AIWAman.
Women might be able to fake orgasms, but men can fake whole relationships.
 

Offline AlexU

Who Is Who - Usernames pe vechiul si noul CG
« Reply #14 on: 26 May 2018, 12:45 »
Corect, cineva a încercat să profite. Am vorbit cu @AIWAman, trebuie doar să îmi dea ok-ul și vă avea acces la contul real.