Author Topic: Android OS si Aplicatii - discutii generale  (Read 2197 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline cmay

  • Global Moderator
  • Feedback Score: (0)
  • Old TR: 6 (100%)
  • Full Member
  • ***
  • Posts: 139
  • Location: Bucuresti
  • Liked | Thanked: 4 times
  • Transsektoral
    • View Profile
Android OS si Aplicatii - discutii generale
« on: 19 May 2018, 14:41 »
Ne-ar prinde bine un pic de schimb de experienta.
 

Offline Licaon_Kter

  • Feedback Score: (0)
  • Old TR: 37 (100%)
  • Newbie
  • Posts: 13
    • View Profile
Android OS si Aplicatii - discutii generale
« Reply #1 on: 30 May 2018, 17:18 »
NetGuard (firewall no-root) a scapat de reclame pentru ca GDPR (nu o sa mai vezi paradoxal reclame in firewall-ul cu care blochezi reclamele hehe), asa ca e din nou la ultima versiune si in magazinul F-Droid !
Navigation Gestures vad ca merge destul de ok, mai e de lucru (ex. versiunea 1.2.1-beta revine navbar-ul cand deblochez, dar versiunea veche 1.0.2 nu are problema asta), info actualizarea 1.1.0 aici
 

Offline DaBomb

Android OS si Aplicatii - discutii generale
« Reply #2 on: 11 July 2018, 15:48 »
Salut. Intr-o vreme cand primeam un apel vedeam de unde este, operator sau tara. Am observat ca nu mai apar aceste info. Se poate activa aceasta optiune de undeva sau tine de retea?
 

Offline Cylix

Android OS si Aplicatii - discutii generale
« Reply #3 on: 02 November 2018, 22:43 »
Salut. Am o problema cu transferul de fotografii de pe un tel pe altul. Am folosit Phone clone pentru a transfera tot conținutul de pe un telfeon vechi huawei pe unul nou. A copiat tot conținutul fara probleme dar acum toate albumele sunt anapoda. Toate pozele nu mai sunt in ordine acum , si-au pierdut timestampul..exista vreo posibilitate de a le ordona iar in ordine cronologică??
7950X3D | Zotac 4090 AMP Extreme Airo | MSI MPG B650 Edge Wifi | 32GB Kingston Renegade RGB Z 6000 |  SSD: Kingston KC3000 2TB+Fury Renegade 2TB+Samung Evo 1TB |Lian Li O11 Dynamic Evo | Lian Li Galahad 360 V2 | Corsair HX1500i | Samsung Odyssey G9 Neo + Zephyrus G15
 

Offline Gex

Android OS si Aplicatii - discutii generale
« Reply #4 on: 19 December 2018, 11:32 »