Author Topic: Cel mai ieftin telefon SH, cu stabilizare optică, pe care l-aș putea achiziționa din Ro?  (Read 1209 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Drt

  • Guest
  • Feedback Score: (0)
Sunt în căutarea unui telefon, cât mai ieftin, cu care să pot face filmări stabilizate/netremurate, fără a mai folosi și alte accesorii suplimentare.
Îi rog pe cei care se pricep să specifice aici modelul, chiar dacă-s fabricate de firme total necunoscute sau recent intrate pe piață, bugetul meu actual fiind de 100€.
Thx.
 

Offline KodiaK

Vrei neaparat telefon? Posibil mai bun pentru cazul tau sa fie un Gimbal. Stabilizarea oferita este MULT peste orice gasesti in cel mai smecher telefon.
Iar in 100 euro ai ceva optiuni. Ca firme stiu ca DJi sunt ce mai buni, dar mai scumpi (peste 100euro), sau mai ieftini si buni ar fi Feiyu Tech.
Eu m-am jucat cu un Feiyu Tech Vimble intr-un concediu, si in materie de stabilizare a fost excelent. Este si mult mai comod de tinut in mana decat un telefon, la care dupa 1-2min de filmare incep sa te doara mainile.
Asus TUF Z590-PLUS | 10700KF | be quiet! Dark Rock Pro 4 | 32GB HyperX Fury 3600Mhz | Asus TUF RTX 3080 | Samsung 870 EVO 250GB + XPG Gammix S11 PRO 512GB+2TB + 2xSeagate 2TB | Audigy RX | Sennheiser HD559 | Corsair RM850x | be quiet! Silent Base 802 | ASUS ROG PG27AQDM
Reducere 1% PcG: G6TPRZ4K
 

Drt

  • Guest
  • Feedback Score: (0)
Musai doar telefon pentru că, în caz contrar, n-aș mai fi precizat așa ceva:
fără a mai folosi și alte accesorii suplimentare.