Author Topic: [VAND] Xiaomi sau Ciaomi Redmi 5 - 3GB - 5.7\\\" - 3200mAH - IPS  (Read 841 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline vLD

Se vinde una bucata Xiaomi Redmi 5 cu 3GB ram, display IPS, baterie de 3200mAH - fingerprint, 32 GB.
Telefonul se poate trimite prin curier gratuit doar daca se face plata pe card.

In bucuresti se ridica din S6 - Pacii sau Gorjului la pretul de 330 lei daca se vine pana aici.
Telefonul are folie pe display, niciun fel de zgarietura display-ul. Am 2 huse la el, neagra si transparenta.
Este varianta Rose-Gold.

Telefonul a fost luat brickuit si persoana respectiva a incercat sa-i faca unbrick dar a reusit sa-l smotoceasca putin pe margini, a trebuit sa-l desfaca.(Asa se face unbrick`ul.
Husa ii acopera carcasa cu semne pe ea. Eu i-am facut unbrick si i-am pus varianta Globala pe el, este varianta de China dar i-am pus Global.
A primit ieri update la 8.1.0 oficial, isi primeste orice update fara probleme.  L-am folosit pentru munca daily dar mi-e greu sa am 2 telefoane in buzunar.
Nu sunt la primul Xiaomi, am mai avut vreo 5-6 modele pe mana si am fost multumit de ele, Mi Max, Pocophone, Redmi 3S, A2, A1, Mi Mix.
Ofer garantie la el 72H  doar ca sa fie sigur vanzatorul ca e ok.
Am sa pun pozele aici cu el, facute recent.
Nu las din pret la fata locului!!!
In poze apare 7.1.2 ca-s mai vechi, de pe data de 17.01.2019 - de abia ieri a primit 8.1.0.
POZE : https://imgur.com/a/cpBXGF5
Nu fac afaceri la telefon,  pe privat se discuta totul si la telefon doar locatia unde ne putem intalni, nu suport afacerile facute prin telefon ci doar prin mesaje stabilim detaliile exacte.

Post Merge: 31 January 2019, 11:44
Rezervat pana maine la ora 16:00.

Post Merge: 31 January 2019, 15:55
Telefonul e pus la vanzare, prim venit, prim servit.
« Last Edit: 31 January 2019, 15:55 by vLD »
 

Offline vLD

[VAND] Xiaomi sau Ciaomi Redmi 5 - 3GB - 5.7\\\" - 3200mAH - IPS
« Reply #1 on: 08 February 2019, 08:09 »
Closed, s-a vandut, multumesc CG.
 

Offline mudpie

  • Mister Congeniality
  • Global Moderator
  • Feedback Score: (24)
  • Old TR: 230 (100%)
  • Hero Member
  • ***
  • Posts: 1.406
  • Location: Bucuresti
  • Liked | Thanked: 201 times
    • View Profile
[VAND] Xiaomi sau Ciaomi Redmi 5 - 3GB - 5.7\\\\\\" - 3200mAH - IPS
« Reply #2 on: 08 February 2019, 09:51 »
Fiecare utilizator isi poate inchide singur anunturile.
Women might be able to fake orgasms, but men can fake whole relationships.