Author Topic: [Cumpar] Huawei mate 20 pro , p30/p30 pro , samsung galaxy note 9 / s10 plus /10e  (Read 669 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline tomacatalin20

  • Feedback Score: (0)
  • Old TR: 7 (100%)
  • Newbie
  • Posts: 7
    • View Profile
Dupa cum spune si anuntul , cumpar unul din modelele enumerate mai sus in titlu ! Sa fie in stare impecabila  [ de preferat neactivate sau maxim 3 luni vechime de la activare ]. Ma intereseaza strict versiunile global si nu cele destinate pentru piata chinezeasca !

Lista nu e batuta in cuie . Daca aveti si alte variante si le oferiti la preturi bune , sunteti liberi sa le postati , conditia e sa fie minim 6gb ram si 128gb !

Pot oferi la schimb si un p20 pro in stare foarte buna cu diferenta din partea mea , asta in caz ca sunt si persoane interesate de schimburi ! Telefonul a fost cumparat de nou de la orange , inca mai are garantie pana in luna 05 2020 , numai sa gasesc si factura ! la el am cutia , incarcatorul si cablul originale ! telefonul este tinut in husa de protectie si folie ecran de sticla !

Va rog sa nu mi veniti cu telefoane supra evaluate ! buget : 2300 +/- in functie de model/stare !
Ofertele aici sau in privat ! multumesc anticipat !
« Last Edit: 11 October 2019, 19:30 by tomacatalin20 »
 

Offline tomacatalin20

  • Feedback Score: (0)
  • Old TR: 7 (100%)
  • Newbie
  • Posts: 7
    • View Profile
inca valabil !
 

Offline vasile.gherasim

  • Feedback Score: (8)
  • Old TR: 36 (100%)
  • Sr. Member
  • Posts: 336
  • Location: Piatra Neamt
  • 3D Hardware Engineer
    • View Profile
Note 9, black, duos, cutie completa, garantie pe baza de SN, IMEI.info: Factory warranty till: 31 December 2020, impecabil fizic/tehnic, soft oficial fara root, bumper Samsung transparent, folie fata din prima zi.
2200lei.