Author Topic: [Vand] Samsung Galaxy S20+, Redmi Note 8 Pro, Iphone X 256 GB!  (Read 637 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Iubitel

1. Samsung S20+ ( SM-G985F/ds)  ca nou, folosit 1 luna , culoare cloud blue, dual-sim, varianta cu 8GB/128.  Impecabil, nici o zgarietura, are folie de fabrica plus bonus husa de piele neagra Samsung din prima zi. Vine bulk, doar telefonul, fara cutie sau accesorii, nu este codata in nici o retea.

Pret : 2800 RON

2. Redmi Note 8 PRO , culoare Forest Green, 6GB/64, dual-sim. Impecabil, nici o zgarietura etc. Vine la cutie, pachet complet.

Pret: 600 RON

3. Apple Iphone X 256GB Neverlocked . Impecabil, are folie protectie sticla pe ecran care trebuie inlocuita ( evident poate fi folosit si fara :))  ).  Battery healty in jur de 90% ( nu mai stiu sigur daca este 88% sau 92%, ramane de vazut). Vine fara cutie, insotit de incarcator. 

Pret : 1600 RON

La cererea celor interesati pot trimite poze, prin imbecabil la mine se intelege chiar impecabil deci nu exista zgarieturi, stersaturi, lovituri, etc.

Predare personala in Bucuresti, livrare cu verificare in restul tarii. Nu ma intereseaza schimburi, am deja S20 Ultra deci nu stiu ce upgrade as mai putea face.
 

Offline Iubitel

Samsung Galaxy S20+, Redmi Note 8 Pro, Iphone X 256 GB!
« Reply #1 on: 14 June 2020, 13:14 »
sold
 

Offline Iubitel

Samsung Galaxy S20+, Redmi Note 8 Pro, Iphone X 256 GB!
« Reply #2 on: 14 June 2020, 13:14 »
Topic Locked!