Author Topic: [Vand] Samsung S10+ (plus) DUOS Prism WHITE, IMPECABIL, folie, full-box cu accesorii, huse  (Read 1111 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline RobertinHoo

Pret: 2070 RON usor negociabil. (Telefonul merita vazut si probat)
Modalitate de contact : PM

Vand smartphone Samsung Galaxy S10 + (plus) Dual SIM, 128Gb, culoare superba PRISM WHITE, IMPECABIL fara zgarieturi, intretinut din prima zi cu folie de sticla cu aplicare UV si husa.

* Inca are folia originala pe spate (se observa in poze) si ofer cutia originala cu toate accesoriile incarcator si cablu originale, castile, carticele, cheita cartela, plus doua huse, una ultraslim transparenta iar alta ceva mai groasa dar cu protectie mai ridicata, de la Ringke - Fusion Smoke.

*Pot furniza si alte poze la cerere, doar celor ce sunt interesati cu adevarat de telefon.

*Telefonul este intretinut in mod excesiv, * Bateria tine foarte bine, ca in prima zi.

*Nu sunt samsar de telefoane, este telefonul meu personal.Pot trimite prin curier cu verificare colet, numai cu plata a 50 ron in avans in contul meu, dar prefer predare personala in Mizil sau Ploiești, cu posibilitatea testarii fara absolut nici o graba a telefonului.
Pot sta, daca e cazul si o ora pentru testare.

*Nu am nimic de ascuns, telefonul este IMPECABIL DIN TOATE PUNCTELE DE VEDERE.Pretul este usor negociabil. Va rog sa nu trimiteti mesaje de schimb, sau sa veniti cu oferte jenante.nu raspund la astfel de incercari.

Post Merge: 02 October 2020, 18:42
^Up.Usor negociabil.
« Last Edit: 02 October 2020, 18:42 by RobertinHoo »
 

Offline RobertinHoo

^Up. 2000 Ron
 

Offline RobertinHoo

^Up, 1950 ron, IMPECABIL
 

Offline RobertinHoo

 

Offline RobertinHoo

^Up 1930 ron
 

Offline RobertinHoo

^Up 1900 Ron
 

Offline RobertinHoo

^Up.1850 ron
 

Offline RobertinHoo

^Up 1800 ron
 

Offline alecsdina

Stare baterie?
 

Offline RobertinHoo

Impecabila.bateria tine foarte bine.ca in prima zi de la achizitionare
 

Offline RobertinHoo

^Up.1900 ron.se creste pretul, pe motiv ca e prea mic fata de cele de pe olx, sau alte site-uri de profil.

Post Merge: 24 October 2020, 23:34
S-a vandut in afara forumului.multumesc cg forum.se poate inchide.numai bine
« Last Edit: 24 October 2020, 23:34 by RobertinHoo »