Author Topic: [Vand] Samsung Galaxy S10+ in Garantie + Asigurare 2 ani + Bonus  (Read 1180 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Speedy

Vand Samsung S10 Plus. Nu este blocat in nicio retea. A fost cumparat de la Samsung Mobile Store. A fost folosit foarte putin, practic este ca nou, fara urme de folosire. Motivul vanzarii este ca intre timp mi-am luat noul Huawei P30 Pro si am ramas la acesta din urma.

Pachetul este complet. Am platit si asigurare Care+ pe 2 ani de zile in valoare de 699 Lei. Aceasta asigura absolut orice paguba achitand fransiza de 100 EUR. (De exemplu daca spargeti ecranul platiti doar 100 EUR pentru schimbarea acestuia)

Pe langa telefon adaug 3 carcase in valoare de 400 lei:
- Originala Samsung de piele;
- Originala Samsung cu Led (este foarte slim si afiseaza cand suna sau primiti mesaj direct pe spatele telefonului sau poate afisa diverse lucruri setate din aplicatie)
- Carcasa cu geam tempered glass transparenta.

Nu se vinde nimic separat.
Dupa cum se poate vedea pachetul este destul de complet si cred ca se preteaza unei persoane care doreste sa cumpere un telefon nou si sa nu aiba batai de cap 2 ani de zile.

Pret 4200 lei!

Pretul este foarte usor negociabi, nu veniti cu oferte aberante. Cumparati cu 3800 de la baieti daca nu doriti un pachet complet. Nu ma deranjati inutil.
« Last Edit: 24 April 2019, 08:00 by Speedy »
 

Offline PerditioN

Si pretul care este?
 

Offline KodiaK

Si totusi, cat vrei pe el?
Ca ai pus vreo 3-4 cifre, dar nici una nu este pretul cerut...
Asus TUF Z590-PLUS | 10700KF | be quiet! Dark Rock Pro 4 | 32GB HyperX Fury 3600Mhz | Asus TUF RTX 3080 | Samsung 870 EVO 250GB + XPG Gammix S11 PRO 512GB+2TB + 2xSeagate 2TB | Audigy RX | Sennheiser HD559 | Corsair RM850x | be quiet! Silent Base 802 | ASUS ROG PG27AQDM
Reducere 1% PcG: G6TPRZ4K
 

Offline Speedy

Puteam sa jur ca am pus si pretul :D

4200 lei