Author Topic: [Vand/Schimb] Xiaomi Mi 9T 128gb , Carbon Black , stare ft buna , pachet complet  (Read 595 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

above and beyond

  • Guest
  • Feedback Score: (0)
Comandat de pe Gearbest la sfarsitul lunii iulie si ajuns in posesia mea saptamana trecuta.
L-am scos din cutie , pus folie de sticla pe ecran , iar telefonul propriu - zis pus intr-o husa 360.
Pachet complet de accesorii , adica : incarcator fast charging 18w , cablu usb type c , husa originala din cutie, cheita sim , carticele , cutie.
Garantia banuiesc ca este oferita de Gearbest si ar fi de 1 an din cate am inteles.
Singurul motiv pentru care iau in calcul vanzarea lui este ca e destul de mare si destul de greu de purtat in buzunarele de la blugi , iar eu cam am nevoie sa port telefonul cu mine in permanenta , mai ales cand sunt la munca.
Nu exclud posibilitatea unor schimburi cu telefoane mai mici ca dimensiuni , corect evaluate. Eu am pus mi 9t-ul in cel mai mic pe care l-am gasit pe internet , asa ca ma astept la o evaluare corecta din partea celor care imi propun schimburi , daca vor sa fie luati in seama. In alte cuvinte , daca primesc o oferta de schimb cu un anume telefon , ma documentez si eu pe alte site-uri de vanzari cam la ce pret se vinde telefonul respectiv , depinzand si de starea acestuia.

Anyway , vorba lunga , saracia omului.
Eu locuiesc si lucrez in Buftea / Crevedia si timpul meu liber este destul de limitat. Ca atare , intalnirea , testarea si predarea , vor avea loc fie in Buftea (imi pot rupe o jumatate de ora de la job) sau la statia de metrou Straulesti (aici e putin mai complicat , dar ne putem vedea cand sunt liber sau cand ma pot invoi de la munca)

Ufff, uitasem pretul : 1300 lei , fix.
 

above and beyond

  • Guest
  • Feedback Score: (0)
bump
 

above and beyond

  • Guest
  • Feedback Score: (0)
Vandut !