Author Topic: [Vand] Cateva curele Calvin Klein originale  (Read 921 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline allex06

  • Feedback Score: (1)
  • Old TR: 105 (100%)
  • Newbie
  • Posts: 2
    • View Profile
[Vand] Cateva curele Calvin Klein originale
« on: 16 May 2019, 20:26 »
Vreau sa lichidez un stoc de curele si ofer un pret special pentru membrii forumului, mai mic decat cel la care le vand pe alte site-uri. Cred ca e chiar mai mic decat poate fi gasit practic oriunde in lume (din cate stiu).

80 Lei

Modelul se numeste Mino si poate fi gasit pe site-urile oficiale ck. Sunt originale si sunt evident din piele naturala. Garantez ca o sa reziste cativa ani.
https://ibb.co/album/fMc3mF?sort=date_asc&page=1&params_hidden%5Blist%5D=images&params_hidden%5Bfrom%5D=album&params_hidden%5Balbumid%5D=fMc3mF

Sunt doua variante prin care le pot trimite oriunde in tara:

1. Curierat cu verificare (Se poate deschide coletul la primire înainte de a plăti curierului) costa 25 lei
2. Posta romana cu vreo 5-7 lei doar pentru cei care doresc sa plateasca in avans direct la ghiseu sau prin virament. (prin posta nu trimit ramburs pentru ca dureaza foarte mult si sunt necesare doua drumuri pana la posta, doua cozi etc)

Masurile care le mai am pe stoc:

- Negru -  95 și 105 ( lungime piele masurată de la un capăt la altul 110 cm și 120 cm ), lațime piele 3,5 cm. Se potriveste masurilor S/M/L/maxim XL
- Maro deschis - 100 ( lungime piele masurată de la un capăt la altul 115 cm), lațime piele 3,5 cm. Se potriveste masurilor M/L
- Maro inchis - 105 ( lungime piele masurată de la un capăt la altul 120 cm), lațime piele 4 cm. Se potriveste masurilor M/L/maxim XL

Pentru alte detalii va rog mesaj privat ca sa ramana thread-ul curat.
« Last Edit: 17 May 2019, 09:06 by mudpie »