Author Topic: [Vand] [PC] Far Cry 5 si Hitman Blood Money (ambele pe DVD-uri)  (Read 554 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline dan_george_92

  • Feedback Score: (4)
  • Newbie
  • Posts: 40
    • View Profile
Dupa cum spune si titlul, vand urmatoarele jocuri, pentru PC (doar impreuna): Far Cry 5 si Hitman Blood Money.

Jocurile au fost primite cadou, insa avand in vedere ca eu nu detin un DVD-RW si nici nu mai am timpul necesar pentru a le juca, am decis sa le vand.

Jocurile sunt in format fizic, pe DVD-uri (Far Cry 5 e pe 5 DVD-uri, iar Hitman Blood Money e pe 1 DVD), ambele au fost sigilate, insa le-am desigilat strict pentru a posta aici datele despre ele (cum se activeaza, ce se afla in interior, etc), asadar sansele de a primi un cd-key deja folosit sunt nule. Din pacate nu vad nicio informatie legata de activarea jocurilor, cu exceptia unui cd-key aflat in interiorul carcasei ce contine Far Cry 5, presupun ca e pentru a adauga jocul in contul Uplay. Mai mult ca sigur ca veti afla pasii necesari activarii jocurilor atunci cand veti pune DVD-urile in PC.

PRET: 50 RON.

Pretul este fix, iar transportul va fi suportat de catre mine, prin Fan Courier (Publi24).

Voi reveni cu poze maine.
 

Offline dan_george_92

  • Feedback Score: (4)
  • Newbie
  • Posts: 40
    • View Profile
[PC] Far Cry 5 si Hitman Blood Money (ambele pe DVD-uri)
« Reply #1 on: 24 January 2020, 09:34 »
UP! 40 RON, pret final. Revin cu poze diseara sau maine, am fost extrem de ocupat in perioada asta si n-am mai avut timp de facut poze.

Dupa cum am mentionat mai sus, livrarea se va face prin Fan Courier, va fi suportata de catre mine, iar coletul poate fi deschis inainte de a-l plati.
 

Offline mudpie

  • Mister Congeniality
  • Global Moderator
  • Feedback Score: (24)
  • Old TR: 230 (100%)
  • Hero Member
  • ***
  • Posts: 1.404
  • Location: Bucuresti
  • Liked | Thanked: 200 times
    • View Profile
[PC] Far Cry 5 si Hitman Blood Money (ambele pe DVD-uri)
« Reply #2 on: 29 January 2020, 21:28 »
Au ajuns la mine, totul ok.
Women might be able to fake orgasms, but men can fake whole relationships.