Author Topic: [Vand] Cod The Division 2 - PC  (Read 1553 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline bnn

  • Feedback Score: (0)
  • Old TR: 16 (100%)
  • Newbie
  • Posts: 9
  • Location: Bucharest
    • View Profile
[Vand] Cod The Division 2 - PC
« on: 07 February 2019, 16:27 »
Vand o cheie pentru The Division 2 primita in urma cumpararii unui procesor Ryzen de la cel.ro.

Au avut o campanie cu un bundle Division 2 oferit impreuna cu orice procesor AMD cumparat.

Pret 150 RON plata in cont ING sau Revolut sau cash pentru Bucuresti.

Trebuie sa aveti cont aici ca sa puteti activa cheia: https://www.amdrewards.com/

Contact: PM
 

Offline Lucyan88ro

  • Feedback Score: (0)
  • Old TR: 9 (100%)
  • Newbie
  • Posts: 15
    • View Profile
[Vand] Cod The Division 2 - PC
« Reply #1 on: 07 February 2019, 20:27 »
Salut! Ma intereseaza. Stii cumva daca il pot activa chiar daca nu am procesorul ryzen? Multumesc!
 

Offline bnn

  • Feedback Score: (0)
  • Old TR: 16 (100%)
  • Newbie
  • Posts: 9
  • Location: Bucharest
    • View Profile
[Vand] Cod The Division 2 - PC
« Reply #2 on: 08 February 2019, 08:39 »
Salut! Ma intereseaza. Stii cumva daca il pot activa chiar daca nu am procesorul ryzen? Multumesc!

Jocul se poate activa indiferent daca ai sau nu un procesor Ryzen. Singurul lucru necesar e sa-ti faci cont pe amdrewards si sa dai Claim folosind un CD Key valabil.

Un video random de pe youtube care arata cum e pagina amdrewards:


Up!
 

Offline Archenuh

  • Feedback Score: (3)
  • Old TR: 65 (100%)
  • Jr. Member
  • Posts: 81
    • View Profile
[Vand] Cod The Division 2 - PC
« Reply #3 on: 08 February 2019, 19:53 »
Asta pentru că deja a activat cuponul şi a selectat deja jocurile. Se face verificare în momentul introducerii cuponului iar redeem-ul se face pe 15 Martie când apare The Division 2 conectând contul de Uplay cu cel de AMD Rewards.

Ca să vinzi codul trebuie să-l activezi TU pe site cu procesorul/placa video în calculator ca mai apoi să vinzi CONTUL de AMD Rewards.
 

Offline bnn

  • Feedback Score: (0)
  • Old TR: 16 (100%)
  • Newbie
  • Posts: 9
  • Location: Bucharest
    • View Profile
[Vand] Cod The Division 2 - PC
« Reply #4 on: 09 February 2019, 03:40 »
Asta pentru că deja a activat cuponul şi a selectat deja jocurile. Se face verificare în momentul introducerii cuponului iar redeem-ul se face pe 15 Martie când apare The Division 2 conectând contul de Uplay cu cel de AMD Rewards.

Ca să vinzi codul trebuie să-l activezi TU pe site cu procesorul/placa video în calculator ca mai apoi să vinzi CONTUL de AMD Rewards.

Prefer cumparatorul sa-si faca cont folosind adresa lui de email si sa-si activeze jocul.  :)

Up!
 

Offline GeFo

[Vand] Cod The Division 2 - PC
« Reply #5 on: 09 February 2019, 11:07 »
Salutare. Un mic sfat pentru cei care vor sa cumpere genul asta de bundle!
Am cumparat si eu un Ryzen si am primit codul acela pentru Division 2. Mi-am facut cont pe Amd si ca sa pot sa primesc cd-key-ul pentru joc, a trebuit sa instalez Amd Product Verification Tool, ca sa verifice daca am in sistem procesorul AMD din seria 2 Ryzen. Dupa aceasta verificare se face practic o rezervare pentru un key Division 2, urmand ca atunci cand apare jocul sa mi se trimita un mail cu key-ul! Toata treaba o sa fie legata de contul AMD.
Deci nu e chiar asa "simplu".
 
The following users liked or thanked this post: bnn

Offline bnn

  • Feedback Score: (0)
  • Old TR: 16 (100%)
  • Newbie
  • Posts: 9
  • Location: Bucharest
    • View Profile
[Vand] Cod The Division 2 - PC
« Reply #6 on: 26 March 2019, 19:53 »
Topic Locked!