Author Topic: [Cumpar] AMD Game Bundle - Division2 - ma intereseaza  (Read 825 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ionpaunescu

  • Feedback Score: (0)
  • Newbie
  • Posts: 3
    • View Profile
Cum spune  si titlu vreau Dovision 2.
Mersi
 

Offline Player79

  • Feedback Score: (0)
  • Newbie
  • Posts: 8
    • View Profile
[Cumpar] AMD Game Bundle - Division2 - ma intereseaza
« Reply #1 on: 06 February 2019, 17:00 »
nvm
« Last Edit: 06 February 2019, 17:34 by Player79 »
 

Offline Player79

  • Feedback Score: (0)
  • Newbie
  • Posts: 8
    • View Profile
[Cumpar] AMD Game Bundle - Division2 - ma intereseaza
« Reply #2 on: 07 February 2019, 21:18 »
My advice, cauta alta sursa, ma chinui de ieri sa-mi activez codul cu amdrewards, a trebuit sa apelez la suportul lor, dupa o juma de ora de nervi cu toolul lor de cacao si inca nu am rezolvat nimic.
De asemenea iti trebuie in sistem unul din produsele care ofera promotia. Ti-am scris doar din politete pentru ca mi-ai facut oferta ieri. La Nvidia a mers super easy dar astia -s ceva de speriat.
 

Offline Archenuh

  • Feedback Score: (3)
  • Old TR: 65 (100%)
  • Jr. Member
  • Posts: 81
    • View Profile
[Cumpar] AMD Game Bundle - Division2 - ma intereseaza
« Reply #3 on: 08 February 2019, 19:50 »
My advice, cauta alta sursa, ma chinui de ieri sa-mi activez codul cu amdrewards, a trebuit sa apelez la suportul lor, dupa o juma de ora de nervi cu toolul lor de cacao si inca nu am rezolvat nimic.
De asemenea iti trebuie in sistem unul din produsele care ofera promotia. Ti-am scris doar din politete pentru ca mi-ai facut oferta ieri. La Nvidia a mers super easy dar astia -s ceva de speriat.

Nu ai ce cod să activezi. Jocul e disponibil când apare jocul iar activarea se face conectând contul de Uplay la contul de AMD Rewards..
 

Offline GeFo

[Cumpar] AMD Game Bundle - Division2 - ma intereseaza
« Reply #4 on: 09 February 2019, 11:07 »
Salutare. Un mic sfat pentru cei care vor sa cumpere genul asta de bundle!
Am cumparat si eu un Ryzen si am primit codul acela pentru Division 2. Mi-am facut cont pe Amd si ca sa pot sa primesc cd-key-ul pentru joc, a trebuit sa instalez Amd Product Verification Tool, ca sa verifice daca am in sistem procesorul AMD din seria 2 Ryzen. Dupa aceasta verificare se face practic o rezervare pentru un key Division 2, urmand ca atunci cand apare jocul sa mi se trimita un mail cu key-ul! Toata treaba o sa fie legata de contul AMD.
Deci nu e chiar asa "simplu".
 

Offline Player79

  • Feedback Score: (0)
  • Newbie
  • Posts: 8
    • View Profile
[Cumpar] AMD Game Bundle - Division2 - ma intereseaza
« Reply #5 on: 09 February 2019, 12:22 »
Salutare. Un mic sfat pentru cei care vor sa cumpere genul asta de bundle!
Am cumparat si eu un Ryzen si am primit codul acela pentru Division 2. Mi-am facut cont pe Amd si ca sa pot sa primesc cd-key-ul pentru joc, a trebuit sa instalez Amd Product Verification Tool, ca sa verifice daca am in sistem procesorul AMD din seria 2 Ryzen. Dupa aceasta verificare se face practic o rezervare pentru un key Division 2, urmand ca atunci cand apare jocul sa mi se trimita un mail cu key-ul! Toata treaba o sa fie legata de contul AMD.
Deci nu e chiar asa "simplu".
Corect, am reusit pana la urma sa-mi rezerv codul, doar dupa ce tool-ul de verificare a transmis ca am un ryzen 7 din promotie in sistem.
Poate exista posibilitatea pacalirii programelului dar eu nu as risca 150 ron.
 

Offline ionpaunescu

  • Feedback Score: (0)
  • Newbie
  • Posts: 3
    • View Profile
[Cumpar] AMD Game Bundle - Division2 - ma intereseaza
« Reply #6 on: 09 February 2019, 12:26 »
Ca tot se trasforma topicul in diverse:
pe cdkeys este 180 lei azi, l-am vazut si la 170.