Author Topic: [Vand] Cont League of Legends Platina 4 de level 299!  (Read 1144 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline vladinscain

Cont League of Legends Platina 4 de level 299!
« on: 18 September 2020, 16:25 »
Cum spune si titlul,contul este in momentul de fata in platina 4 si are level 299.Acesta are peste 47 de skinuri(nu stiu sigur pentru ca nu mai am lol-ul instalat de 5 luni in calculator,insa daca sunt doritori pot sa verific).
Ofer si cer seriozitate!
Pretul este de 100 de lei sau un cd key pentru jocul Hell let Lose(pretul acestui joc este 16-18 euro pe g2a/instagaming,deci iesiti mai ieftin asa).
Acesta este contul: https://eune.op.gg/summoner/userName=vladinscain
In cazul platii de 100 de lei,toata activitatea o sa se desfasoare la mine(schimbare email,schimbare parola etc-ca sa va asigurati ca nu fac scam) si in cazul cd-key-ului de hell let lose,o sa intram intr-o conversatie pe discord unde o sa dau indicatii,o sa se faca plata pentru cd-key ul respectiv,o sa mi se inmaneze cd-key-ul si dupa activarea jocului o sa fac schimbarea de mail cu share screen-ul activat pe discord.Daca nu aveti discord merge si skype.
 

Offline vladinscain

Cont League of Legends Platina 4 de level 299!
« Reply #1 on: 19 September 2020, 18:47 »
UP!
 Am reintalat jocul pentru a da mai multe detalii despre cont si acesta are:
-DETIN TOTI CAMPIONII(si mai sunt destule shard-uri de campioni ca sa se poate achizitiona si Samira cand apare
-67 de skinuri dintre care 1 este ultimate(Gun Goddes MF), 1 este mythic(Annie-versary),7 sunt legendary( Corporate Mundo,Blackfrost Anivia,Eternum Nocturne,God King Darius,Infernal Nasus,Project Yi si Pulsefire Caitlyn), 14 epice( Eternum Cassiopeia,Cosmic Dusk Xayah,DarkStar Varus,Elderwood Veigar,Guardian of the sands Xerath,Omega Squad Twitch,Project Fiora,Project Jinx,Project Vi,Project Zed,Sad robot amumu,Shadowfire Kindred,Sweetheart Rakan,Warring Kingdoms Azir), 15 legacy(Academy Ahri,Archlicht Vayne,Atlantean Syndra,Caterpillar Kog'maw,Championship Shivana,Chemtech tryndamere,Chosen Master Yi,Gangster Twitch,Crimson Talon,Dino gnar,Dreadknight Garen,Firefang Warwick,French Maid Nidalee,Metal Pantheon,Metal Rammus,Galactic Azir,Grey Warwick,Hextech Sion,High Noon Yasuo,Hyena Warwick,Jade Fang Cassiopeia,Jaximus,Karate Kenned,Lunar goddes Diana,Marauder Alistar,Medieval Twitch,Myrmidon Pantheon,Riot girl Tristana,Riot Kayle,River Spirit Nami,Secret agent MF,Snowstorm Sivir,SSW Twitch,Stinger Akali,Surgeon Shen,Traditional Trundle,Tundra Fizz,Victorious Aatrox,Victorious Graves,Victorious Oianna,Warden Karma,Winter Wonder Orianna,Woad scout Quinn,World ender Nautilius
-Ca si crome am: Lucian Prime, Croma verde pe victorious Orianna, 3 lunar goddes diana(rosu cu verde,alb si negru),Croma alba pe victorious Graves.
-Am 52 de emote-uri
-2 pagini de rune
-121 de iconite dintre care si cateva limitate
-16 skinuri de ward
-Skinuri care se pot activa: God Fist Lee Sin,Fnatic Karthus
 

Offline vladinscain

Cont League of Legends Platina 4 de level 299!
« Reply #2 on: 20 September 2020, 20:44 »
Up!
 

Offline vladinscain

Cont League of Legends Platina 4 de level 299!
« Reply #3 on: 23 September 2020, 09:24 »
Up!
 

Offline vladinscain

Cont League of Legends Platina 4 de level 299!
« Reply #4 on: 25 September 2020, 18:25 »
up
 

Offline vladinscain

Cont League of Legends Platina 4 de level 299!
« Reply #5 on: 04 October 2020, 15:43 »
up
 

Offline Mephorash

  • Feedback Score: (0)
  • Newbie
  • Posts: 1
    • View Profile
Cont League of Legends Platina 4 de level 299!
« Reply #6 on: 10 July 2021, 13:46 »
Salut, mai este valabil?