Author Topic: [Vand] Cont Wargaming cu vechime si foarte multe batalii (WoW\'s si WoT) 182 Euro  (Read 452 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Corvus002

  • Feedback Score: (0)
  • Newbie
  • Posts: 3
    • View Profile
Contul World of Warships - peste 27.000 batalii cu 53% victorii.
Cu acest cont vin 21 de nave premium: Tier 6 Duca D'Aosta, Tier 6 Bearn, Tier 7 Blyskawica, Tier 7 Haida, Tier 7 Flint, Tier 9 Musashi, Tier 10 Yoshino, Tier 9 ALASKA, Tier 9 Kearsarge, Tier 10 Salem, Tier 9 Kronstadt, Tier 10 Moskva, Tier 10 Smolensk, Tier 10 Slava, Tier 9 Siegfried, Tier 9 Agir, Tier 10 G. Kurfurst, Tier 10 M. Immelmanm, Tier 9 Jean Bart, Tier 10 Colbert si Tier 10 Vampire II, plus un crucisator japonez de tier 8 non-premium.
Exista multi comandanti, unii au 18-21 abilitati (in a caror experienta am investit mult timp), sunt disponibile peste 100 de camuflaje permanente, peste 100 de steaguri cu diverse desene.
Cu banii pe care i-ati da pe doar trei nave premium de tier 9 in magazinul oficial, cumparandu-mi contul primiti 21 (!) de nave premium, a caror valoare s-ar ridica in magazinul oficial la... vreo 1200 Euro, plus comandantii si camuflajele. ;)


Suplimentar, pentru cei interesati si de tancuri, contul World of Tanks (51% victorii) poate fi accesat cu aceleasi date ca World of Warships, a fost creat acum mult timp, iar aici am peste 60.000 batalii. M-am plictisit, si-am inceput sa vand tancurile, inclusiv pe cele premium (de la tier 2 la tier 9). Din fericire tancurile premium pot fi recuperate cu credite din joc. Unele pot fi recuperate direct din joc, iar pentru cele care nu-s vizibile in depou trebuie facut tichet (de regula in maxim 24 de ore se raspunde la el).
In garaj exista doua tancuri utilizabile, premium (tier 8 si tier 5), suficiente pentru a face credite sa fie recuperate celelalte tancuri. In privinta "arborelui tehnologic ", sunt deblocate (cercetate cu XP) mai multe linii pana la tier 10. Contul WoT vine cu o multime de camuflaje (istorice, desene diverse si 3D). In baraci pot fi gasiti peste 200 de tanchisti, multi dintre ei au abilitati speciale.
Pentru cei care sunt incepatori: conturile vechi de WoW si WoT primesc cadouri consistente anual de la producatorul jocurilor.
Zona - Europa

Post Merge: 04 May 2023, 12:53
Pretul nou este de 125 Euro
« Last Edit: 04 May 2023, 12:53 by Corvus002 »
 

Offline Corvus002

  • Feedback Score: (0)
  • Newbie
  • Posts: 3
    • View Profile
Ultimul pret - 90 Euro

Post Merge: 09 May 2023, 14:54
Ultimul pret - 60 Euro
« Last Edit: 09 May 2023, 14:54 by Corvus002 »
 

Offline Corvus002

  • Feedback Score: (0)
  • Newbie
  • Posts: 3
    • View Profile
Anuntul nu mai este valabil