Author Topic: [Vand] Lenovo L530 - i5 3210m , 4gb ram , baterie minim 2 ore , ssd 240gb  (Read 697 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

above and beyond

  • Guest
  • Feedback Score: (0)
Eu il am de un an si un pic , timp in care l-am folosit pe post de desktop replacement , cu acumulatorul scos.
Am mai bagat si incarcat din cand acumulatorul , care inca ofera o autonomie de cel putin 2 ore , poate si mai mult dar am zis sa nu exagerez de dragul de a o face.
Procesor Ivy Bridge i5 3210m , o placuta de 4gb ddr3 1600mhz introdusa in slotul de sub tastatura si inca una de 2gb , introdusa in slotul de langa ssd. Aceasta de 2gb nu este vazuta , cred ca am fost putin neglijent si am tras cam tare de urechiusele alea care tin memoria fixata si acum probabil nu mai sunt la fel de stabile.
Are dvd-rw original , iar ca stocare i-am adaugat un SSD A-data de 240gb , dintr-acela care a fost la 100 lei de BF la Emag. Am si hdd-ul original si il pot oferi si pe acela.
Are si senzor de amprenta , pe care am simtit nevoia sa-l folosesc si slot de cartela - pe asta l-am folosit acum ceva timp cu o distributie de win10 si functiona foarte ok cu telekom.
Pret : 720 lei , in banii astia primiti laptop in stare ok , cu urme normale de uzura , alimentator original , placuta aditionala de 2gb ram si hdd original , ca bonus pe langa ssd-ul deja instalat in laptop.
 

above and beyond

  • Guest
  • Feedback Score: (0)
Bump, 600 lei
 

above and beyond

  • Guest
  • Feedback Score: (0)
 

above and beyond

  • Guest
  • Feedback Score: (0)
 

above and beyond

  • Guest
  • Feedback Score: (0)
sus , 500 lei
 

above and beyond

  • Guest
  • Feedback Score: (0)