Author Topic: OnePlus - Never Settle  (Read 7279 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline LR

OnePlus - Never Settle
« Reply #15 on: 15 May 2019, 21:19 »
Un S10 simplu il poti lua deja cu 3450 lei din magazin (de pe olx sigilat in jur de 3100), deci mai putin de 750€. Dar nah fiecare face cum crede.
 

Offline Koone

  • Feedback Score: (0)
  • Newbie
  • Posts: 2
    • View Profile
OnePlus - Never Settle
« Reply #16 on: 22 May 2019, 14:25 »
OnePlus 7 Pro eu zic ca merita.
Nu neaparat ca il am, dar comparativ cu Samsung 10+ eu zic ca e superior si putin mai ieftin.

Chiar si varianta cu 12 Gb e mai ieftina decat S10+.

Dispay-ul e ...perfect...daca iti place display cu curved edges.

Pup up camera o folosesti doar daca ai nevoie...adica la self pictures...adica foarte rar pentru mine, ceea ce imi da avantajul unui full dispay.
 

Offline weeppi

OnePlus - Never Settle
« Reply #17 on: 12 April 2020, 13:00 »
Opinii cu privire la generația a opta?

Poze pe timp de noapte / Husele oficiale / Full specs / Live unit
Mie nu-mi place ecranul cu margini curbate. Îl poți atinge din greseală, e mai predispus la spargere, nu găsești folii ușor..
 

Offline weeppi

OnePlus - Never Settle
« Reply #18 on: 31 December 2020, 03:05 »
Poate cineva să-mi recomande un service GSM specializat sau măcar cu experiență în depanarea pe OnePlus? Vreau să îi schimb capacul de la baterie și bateria.
 
The following users liked or thanked this post: Pufosul

Offline weeppi

OnePlus - Never Settle
« Reply #19 on: 29 March 2021, 02:25 »
Opinii cu privire la generația a noua? Mie nu-mi place (de gustibus) faptul că insistă să păstreze marginile alea curbate. Dacă 9 Pro avea ecranul plat aș fi fost cel mai fericit. Din cauza acestui detaliu fie trec la 9 simplu, fie văd de unde fac rost de un 9R (c-am înțeles că se va vinde doar în India).
 

Offline Pufosul

  • Feedback Score: (0)
  • Newbie
  • Posts: 11
    • View Profile
OnePlus - Never Settle
« Reply #20 on: 13 October 2021, 21:20 »
Poate cineva să-mi recomande un service GSM specializat sau măcar cu experiență în depanarea pe OnePlus? Vreau să îi schimb capacul de la baterie și bateria.
Salut, ai gasit centru de service decent prin Bucuresti? Eu dadusem de un mester prin sectorul 6 dar e la mama naibii fata de mine...Si eu trebuie sa schimb bateria la 5T-ul vechi, nu mai tine deloc si a inceput sa se si blocheze. Daca nu rezolva bateria noua problema, trecem la o iteratie noua sau alt brand. Cu ce ati inlocui OnePlus-ul la un pret decent? Oppo?
 

Offline ryzen3700x

OnePlus - Never Settle
« Reply #21 on: 13 October 2021, 22:29 »
Quote
Salut, ai gasit centru de service decent prin Bucuresti? Eu dadusem de un mester prin sectorul 6 dar e la mama naibii fata de mine...Si eu trebuie sa schimb bateria la 5T-ul vechi, nu mai tine deloc si a inceput sa se si blocheze. Daca nu rezolva bateria noua problema, trecem la o iteratie noua sau alt brand. Cu ce ati inlocui OnePlus-ul la un pret decent? Oppo?
Am trecut de la un op6 la un 8t, dupa ce primul a facut baie in dunare si dus a fost :)) l-am luat de pe olx, l-am prins si cu garantie pentru ca nou nu merita sa il iau. am facut "greseala" sa iau 6-ele din shop-ul lor, iar peste o saptamana il dadeau baietii sigilat cu cateva sute de lei mai ieftin :)) nu cred ca as putea merge pe alt brand, m-am obisnuit prea mult cu os-ul lor si imi place cum se misca (am avut op1, 3, 3t, 5, 5t, 6 si acum 8t)
R9 7900X | 32GB Corsair 6400CL32 | X670E Crosshair Hero | RX 5700XT | SN850 1TB+SN750 1TB | H150i Elite LCD XT Push&Pull | Corsair RM1000X | O11 DW
 
The following users liked or thanked this post: Pufosul