Author Topic: Metamorph+ Conquerors Of The Atlas  (Read 1252 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Nosferat

Metamorph+ Conquerors Of The Atlas
« on: 21 November 2019, 12:20 »
In curand apare si noua liga POE. Se schimba un pic povestea din endgame, treptat vor introduce povestea care se indreapta spre POE2.

League mechanics in sine nu ma impresioneaza foarte mult, insa endgame content ma face curios si cred ca voi juca liga asta. Din ce se pare la primele impresii, va fi archer league.






Ignore list :astateofmind
 

Offline Nosferat

Metamorph+ Conquerors Of The Atlas
« Reply #1 on: 20 January 2020, 12:16 »
Astept cu interes liga urmatoare. Nu a fost nu stiu ce, conquerors a fost interesant ca poveste, ca si lore cum ar veni. Ce se va intampla cu sin,cu innocence, unde vei merge mai departe si tot asa.

Metamorph e un fel de "meh", si sunt destul de multe lucruri gen "quality of life" care trebuie introduse, atlasul nou are destule probleme, ideile din spate sunt bune,dar trebuie lucrat la ele. Sirus este prea usor de batut, ar trebui sa fie peste uber elder la dificultate,insa este un fel de shaper,adica aproape orice build il face fara probleme.

Mai este mai bine de o luna pana la liga urmatoare,insa in mare parte m-am plictisit. Per total a fost ok. Nu a fost cea mai buna,dar nici cea mai proasta liga.
Ignore list :astateofmind