Author Topic: [Vand] Dell S2522HG (24.5\\\", Full HD, IPS, 240Hz, 1 ms, G-SYNC, Garantie 2026)  (Read 207 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline dan_george_92

  • Feedback Score: (4)
  • Newbie
  • Posts: 40
    • View Profile
Long story short: L-am primit cadou cu ocazia zilei de nastere, pentru ca am mentionat cu cateva luni in urma ca as dori sa-mi cumpar acest model. Intre timp deja il cumparasem (nu am mai putut sa-i dau retur la al meu si sa-l pastrez pe acesta pentru ca deja trecuse perioada de 14 zile in care as fi putut sa fac retur), iar prin urmare, am decis sa-l folosesc pe post de monitor secundar. Din pacate nu ma pot obisnui cu doua monitoare si nici nu am spatiul adecvat pentru a tine ambele monitoare pe birou, asadar am decis sa vand monitorul primit cadou.

Monitorul a fost achizitionat luna trecuta, in mai, din magazinul Altex, si mai are garantie pana in mai 2026. Detin ambalajul original, toate accessorile, factura si implicit garantia.

Monitorul nu are absolut niciun defect, arata si functioneaza perfect. A fost folosit mai putin de o luna.

Caracteristici: 24.5", Full HD, IPS, 240Hz, 1 ms, G-SYNC, Free-Sync Premium, model lansat in decembrie 2022.

Ofer transport gratuit printr-o firma de curierat, livrare la domiciliu, plata ramburs + verificare coletului inainte de a efectua plata.

Pret fix: 775 lei

Album foto: https://imgur.com/a/C0veIKv (imi cer scuze pentru calitatea proasta a pozelor, camera telefonului nu e prea buna, iar pe langa asta, mai batea si soarele direct in monitor)

Post Merge: 03 June 2023, 16:44
L.E. - Caracteristici complete: 24.5", Full HD, IPS, 240Hz, 1 ms, G-SYNC, Free-Sync Premium, inaltime ajustabila, reglabil orizonal si vertical (inclusiv mod portret, rotit la 90 de grade), model lansat in decembrie 2022.

Post Merge: 04 June 2023, 09:03
Pretul scade la 750 de lei, dar monitorul e momentan rezervat.
« Last Edit: 04 June 2023, 09:03 by dan_george_92 »
 

Offline dan_george_92

  • Feedback Score: (4)
  • Newbie
  • Posts: 40
    • View Profile