Author Topic: [Vand] Tastatura semi-mecanica Razer Ornata Chroma v1 RGB  (Read 194 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline dan_george_92

  • Feedback Score: (4)
  • Newbie
  • Posts: 40
    • View Profile
Tastatura a fost folosita mai putin de un an (am primit-o cadou, sigilata - noua). Am decis sa o vand deoarece am un birou mic si am optat pentru o tastatura mai mica, fara numpad. Este versiunea originala, v1, fara probleme de ghosting ca v3 sau v3 X, care reprezinta de fapt un downgrade. Detin ambalajul original + toate accesoriile, insa, avand in vedere ca am primit-o cadou, nu detin bonul. Nu am folosit niciodata suportul pentru incheietura mainii (magnetic - detasabil), insa atunci cand l-am depozitat in dulap, am pus ceva peste el si au ramas cateva dungi, care presupun ca vor disparea in timp.

Info:
v1 - versiunea originala, fara ghosting
v2 - are in plus 3 taste media + rotita pentru volum, nu are ghosting
v3 - are in plus 4 taste media, dar are ghosting
v3 X - nu este semi-mecanica, nu are taste media, si are ghosting

Din respect atat pentru viitorul proprietar, cat si pentru mine, am curatat si dezinfectat (cu alcool 70%) complet tastura inainte de a o pune la vanzare.

Ofer transport gratuit prin firma de curierat DPD (livrare la domiciliu, plata ramburs + verificare colet).

Pretul este fix, nenegociabil. Daca voi decide vreodata sa scad pretul, o voi face din proprie initiativa. Voi ignora orice mesaj in care sunt rugat sa mai las din pret.

Pret: 90 lei.

Poze: https://imgur.com/a/6tJk6tf

Post Merge: 28 May 2023, 10:07
Pretul initial se modifica la 80 de lei.
« Last Edit: 28 May 2023, 10:07 by dan_george_92 »
 

Offline dan_george_92

  • Feedback Score: (4)
  • Newbie
  • Posts: 40
    • View Profile
Tastatura semi-mecanica Razer Ornata Chroma v1 RGB
« Reply #1 on: 28 May 2023, 15:32 »
UP. 75 lei + transport gratuit.
 

Offline dan_george_92

  • Feedback Score: (4)
  • Newbie
  • Posts: 40
    • View Profile
Tastatura semi-mecanica Razer Ornata Chroma v1 RGB
« Reply #2 on: 31 May 2023, 16:38 »
Tastatura a fost vanduta.