Author Topic: [Vand] Taste HypreX elite rgb si Microsoft wireless 850 desktop, kit wireless tastatura/mouse  (Read 901 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline aventador

I. Taste HypreX elite rgb

- Tastele sunt noi, nefolosite, fara urme de folosire, microzgarieturi, grasime de pe maini, sau....alte secretii ;)
- inlocuite imediat dupa achizitia tastaturii cu taste custom, 18.10.19
- FARA taste numerice si patru taste argintii de rezerva W,A,S,D din cele opt

Pret: 80 lei


II. Microsoft wireless 850 desktop, kit wireless tastatura/mouse, cod produs: cod produs: PY9-00015

- Tastatura a fost folosita cateva ore, este pastrata in ambalajul original. Intentionam sa o folosesc de pe canapea dar am renuntat.
- Tastatura prezinta suprafete glossy pe rama acesteia si in zona tastelor directionale, nezgariate, fapt ce indica timpul nesemnificativ de utilizare.
- Mouse-ul a fost folosit aprox. o saptamana, dupa care, a ramas neutilizat pe birou cateva luni si s-a imprafuit.
- Kitul tastatura / mouse se vinde fara baterii

Pret 70 lei

cei interesati pot gasi poze in topicul initial cu acelasi titlu, inchis de admin pe motiv ca am folosit o exprimare jignitoare fata de forum-ul computergamers
 

Offline aventador

 

Offline aventador

 

Offline aventador

II. Microsoft wireless 850 desktop, kit wireless tastatura/mouse, cod produs: cod produs: PY9-00015

90 lei

Post Merge: 24 November 2019, 01:21
II. Microsoft wireless 850 desktop, kit wireless tastatura/mouse, cod produs: cod produs: PY9-00015, vandut in afara forumului.
multumesc computergamers.ro pt gazduirea anuntului.

ramane valabil
I. Taste HypreX elite rgb

- Tastele sunt noi, nefolosite, fara urme de folosire, microzgarieturi, grasime de pe maini, sau....alte secretii ;)
- inlocuite imediat dupa achizitia tastaturii cu taste custom, 18.10.19
- FARA taste numerice si patru taste argintii de rezerva W,A,S,D din cele opt

Pret: 80 lei
« Last Edit: 24 November 2019, 01:21 by aventador »
 

Offline aventador

Taste HypreX elite rgb, am ingrosat pt a nu se confunda cu tastatura, asa cum a inteles un utilizator !

- Tastele sunt noi, nefolosite, fara urme de folosire, microzgarieturi, grasime de pe maini, sau....alte secretii ;)
- inlocuite imediat dupa achizitia tastaturii cu taste custom, 18.10.19
- FARA taste numerice si patru taste argintii de rezerva W,A,S,D din cele opt....adica fix ce se vede in poza, fara suportul de plastic (daca o sa incarce poza !)

Pret: 80 lei
 

Offline aventador

 

Offline aventador

 

Offline aventador

 

Offline aventador

Taste HypreX elite rgb, am ingrosat pt a nu se confunda cu tastatura, asa cum a inteles un utilizator !

- Tastele sunt noi, nefolosite, fara urme de folosire, microzgarieturi, grasime de pe maini, sau....alte secretii ;)
- inlocuite imediat dupa achizitia tastaturii cu taste custom, 18.10.19
- FARA taste numerice si patru taste argintii de rezerva W,A,S,D din cele opt....adica fix ce se vede in poza, fara suportul de plastic (daca o sa incarce poza !)

Pret: 100 lei
 

Offline aventador

Taste HypreX elite rgb, am ingrosat pt a nu se confunda cu tastatura, asa cum a inteles un utilizator !

- Tastele sunt noi, nefolosite, fara urme de folosire, microzgarieturi, grasime de pe maini, sau....alte secretii ;)
- inlocuite imediat dupa achizitia tastaturii cu taste custom, 18.10.19
- FARA taste numerice si patru taste argintii de rezerva W,A,S,D din cele opt....adica fix ce se vede in poza, fara suportul de plastic (daca o sa incarce poza !)

Pret: 100 lei
 

Offline aventador

tastele vandute in afara forumului
multumesc computergamers.ro pt gazduirea anuntului
 

Offline aventador

Topic Locked!