Author Topic: Sionismul  (Read 1834 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Nosferat

Sionismul
« Reply #15 on: 18 August 2019, 21:21 »
Sa scriu altfel,ca unii nu se prind din cate vad. Scrie ce vrei despre acest subiect,dar nu aici,adica esti pe net,nu te-ai nascut ieri nu? Nu traiesti prin ceva barlog,stii bine ca lucrurile sunt monitorizate pe net,despre unele subiecte poti scrie,despre altele intri pe locuri mai ascunse si mai bine protejate. Iasa dezvaluiri despre google,despre cum facebook iti inregistreaza convorbirile pe messenger, sau convorbiri inregistrate pe whatsapp,despre huawei,despre servicii secrete din diferite tari implicate in monitorizari,despre enorm de multe forumuri si pagini inchise pentru ca "hate speech".

Forumul asta nu a fost facut din fonduri de milioane de euro, are o protectie extrem de limitata,de o dai cu stangul,s-ar putea sa dispara,ca nu ar fi greu de dat jos. Daca asta doresti, baga texte despre tot felul de subiecte mai controversate,unele sunt de discutat,altele sunt de gandit si discutat altundeva. De ce crezi ca multe forumuri chiar si mai mari se caca pe ei la anumite subiecte? Le e frica,stiu bine ca unele subiecte sunt tabu. Unii cred ca se dau banuri ca mods sunt rai sau ceva,nu omule, le e frica,stiu bine ca nu au destui bengosi in spate sa ii apere.

4chan are protectie,softpedia si mai ales acest forum nu are,nu are suficient spate incat sa te apuci sa intri in anumite subiecte.

Daca vrei un loc in care sa discuti absolut toate subiectele fara frica,make your own, fa un gofundme ceva,vedem cati banuti se aduna,si facem un loc mai bine protejat,platim oameni,servere,protectie,etc,care nu va pica la primul val de ddos. Altfel abtine-te, asta e un loc facut mai mult din nostalgie,decat de "Computergames forum is back". No it's not, nu este acelasi CG. Cati ati donat pana acuma bani sa fie asta un forum in toata regula?.....da,asa ma gandeam si eu.

« Last Edit: 18 August 2019, 21:28 by Nosferat »
Ignore list :astateofmind