Author Topic: PSD+PNL=LOVE  (Read 913 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

noobmaster69

  • Guest
  • Feedback Score: (0)
PSD+PNL=LOVE
« on: 17 November 2019, 19:03 »
Il mai votati?
Sau anulati votul si nu participati la mascarada asta de alegeri?

Pentru ca USL  traieste!

Post Merge: 17 November 2019, 19:38
ce buzite frumoase avea atunci!


Post Merge: 17 November 2019, 19:38


Post Merge: 17 November 2019, 19:39
« Last Edit: 17 November 2019, 19:39 by noobmaster69 »
 

Offline johnycash

PSD+PNL=LOVE
« Reply #1 on: 18 November 2019, 18:32 »
Johanis a pupat niste maini pana si-a atins scopul. Dupa asta a inceput sa ii scuipe.
 

noobmaster69

  • Guest
  • Feedback Score: (0)
PSD+PNL=LOVE
« Reply #2 on: 18 November 2019, 22:28 »
Johanis a pupat niste maini pana si-a atins scopul. Dupa asta a inceput sa ii scuipe.

Stiam de imaginile astea si in 2014.
Dar atunci am fost nevoit sa-l votez pe Iohannis fiindca ciuma rosie era inca o amenintare puternica la adresa democratiei.

Acum ca Ponta si Tariceanu au ajusn niste nulitati  zero-barat, Nastase, Voiculescu  si Hrebenciuc au carierele politice terminate ,   Dragnea e la puscarie,  Iliescu e pe moarte,  iar majoritatea baronilor locali stau  cu morcovu' in cur de cand e Kovesi prim-procuror european, pot linistit sa-mi anulez votul si chiar nu o sa-mi pese ca Dancila ar putea ajunge presedinte fiindca nu are nicio putere. 
Presedintia e doar o formalitate acum, cu multe atributii ciopartite chiar de PSD. 
Dimpotriva, Dancila ar ruina definitiv PSD-ul, iar asta ar motiva PNL sa ramana la guvernare.Iar USR-PLUS s-ar putea mobiliza si creste intre timp pana sa devina un partid parlamentar majoritar.
 

noobmaster69

  • Guest
  • Feedback Score: (0)
PSD+PNL=LOVE
« Reply #3 on: 25 November 2019, 04:38 »
Aia e, Basescu zice ca daca nu am votat sau mi-am anulat votul,  in urmatorii 5 ani va trebui sa tac si sa nu-mi mai dau cu parerea despre politica.


Eu am o idee si mai buna: sa emigrez si sa nu-mi mai bat capul cu tara asta cu popor de idioti.