Poll

Cu cine votati?  

Klaus Iohannis (PNL)
5 (71.4%)
Viorica Dancila (PSD)
2 (28.6%)

Total Members Voted: 7

Voting closes: 24 November 2019, 02:49

Author Topic: Iohannis vs Dancila  (Read 127 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline noobmaster69

• Feedback Score: (0)
  • Newbie
    • View Profile
Iohannis vs Dancila
« on: 11 November 2019, 02:47 »
Un fel de remaster romanesc  la un film american  prost pe care l-am mai vazut in 2016.

« Last Edit: 11 November 2019, 19:30 by mache »

Offline RaijinRoh

Iohannis vs Dancila
« Reply #1 on: 15 November 2019, 00:16 »

Offline astateofmind

ignore list: askyfallout, monier, taribobo

Offline noobmaster69

• Newbie
    • View Profile
Iohannis vs Dancila
« Reply #3 on: 15 November 2019, 02:01 »
Cine dracu se mai uita in gura lui CTP in 2020?
Pe bune, CTP ala e o scorpie   comunista batrana care ar vinde-o si pe maica'sa ca sa fie invitat la o televiziune mare. La fel ca si Ion Cristoiu, Andrei Plesu  si alti analisti politici care ar muri de foame daca  n-ar manca rahat la TV, avand in vedere ca astia nu se pricep la altceva   
Pana si o curva de pe centrua merita mai mult respect decat prostii astia. 

Poate ai uitat, dar CTP il pupa in cur pe Iliescu si Voiculescu  la greu prin 1990-2000' si nici pe Nastase nu l-a detestat si denigrat  atat de mult pe cat l-a  denigrat pe Basescu.

Offline johnycash

Iohannis vs Dancila
« Reply #4 on: 18 November 2019, 18:30 »
Ma uitam astazi la stiri si nu imi vine sa cred cum fuge Johanis de Dancila ca dracu de tamaie. Incepe sa arate toata treaba asta ca o secventa cu Tom si Jerry cand cei doi se alearga permanent.
Ceva mai jenant decat ce face Johanis nu am vazut. Nu credeam ca se poate mai jos decat Basescu iar viata imi arata acum ca se poate. Am sa merg la vot si o sa o votez pe Dancila desi parerea mea despre capacitatea intelectuala a ei este una negativa. Dar decat sa votez cu unul care fuge de ea ...

Offline noobmaster69

• Newbie
    • View Profile
Iohannis vs Dancila
« Reply #5 on: 18 November 2019, 22:23 »
Ma uitam astazi la stiri si nu imi vine sa cred cum fuge Johanis de Dancila ca dracu de tamaie. Incepe sa arate toata treaba asta ca o secventa cu Tom si Jerry cand cei doi se alearga permanent.
Ceva mai jenant decat ce face Johanis nu am vazut. Nu credeam ca se poate mai jos decat Basescu iar viata imi arata acum ca se poate. Am sa merg la vot si o sa o votez pe Dancila desi parerea mea despre capacitatea intelectuala a ei este una negativa. Dar decat sa votez cu unul care fuge de ea ...

Parerea ta.
Parerea mea e ca un roman cu inteligenta medie si-ar anula votul si n-ar vota nici Iohannis, nici Dancila.
La fel cum a facut-o sau ar fi facut-o la turul 2 dintre Vadim si Iliescu din 2000.
Parea proasta e ca Vadim si Iliescu  erau  politicieni cultivati si experimentati. Si atunci aveai de ales intre un fascist si un comunist. 

Acum ai de ales intre un prost si o proasta.

Suntem clar in cel mai negru moment din ultimii 30 ani.