Author Topic: Război România - Rusia?  (Read 7141 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

peacemaker

  • Guest
  • Feedback Score: (0)
Război România - Rusia?
« Reply #195 on: 12 February 2024, 14:00 »

Pentru că în 2020 a fost pandemie și americanii spălați pe creier cu propaganda neomarxistă + ilegalii au votat remote, de acasă sau din subsoluri, ONLINE, de pe telefon.

Fii amabil și explică-ne cum am putea și noi să-l votăm pe Biden re,ote, de acasă sau din subsoluri, ONLINE, de pe telefon.
Cum???
Cu ce ți-a greșit civilizația occidentală de o vrei mai repede distrusă de nuclearele lui Putin....sau de un colaps financiar global ? 

Eu aș invoca multe motive cu care mi-a greșit, dar uite că nu vreau să-i fac un rău  și nici nu-mi doresc să dispară specia Homo sapiens în timpul vieții mele.

De fapt, vreau să o fac mai bună.
Prin a spera ca Trump să fie reales.
« Last Edit: 12 February 2024, 14:02 by peacemaker »
 

Offline ericmario

Război România - Rusia?
« Reply #196 on: 12 February 2024, 14:01 »

Are problemă cu suprapopularea.
Că încă mai are milioane de țărani și de șomeri  care nu contribuie cu nimic.
Pe ăștia e ușor să-i momească și să-i bage în armată.
Pe urmă, îi transferă lui Putin și îi trimite în Ucraina........gata operațiunea specială de denazificarea Ucrainei.
Urmează România, Polonia, țările baltice să fie denazificate.

Și după cum vorbea la interviu, s-ar părea că da, urmăm noi.

Pe urmă vestul Europei care trebuie de-satanizat și dezhomosexualizat. Că Putin a zis că urăște toaletele unisex din Paris și Londra. Vrea să le distrugă!

Probabil abia atunci va încheia Rusia războiul cu Occidentul, când va fi distrusă ultima toaletă unisex  din Europa *.

Cât ai dat pe globul ăla de cristal și de unde l-ai luat?

Post Merge: 12 February 2024, 14:02

Cu ce ți-a greșit lumea asta de vrei să avem război nuclear cu Rusia sau colaps financiar global mai repede? 

Nu te fofila, spune-ne cum putem vota pentru Biden!
"When seagulls follow the trawler it is because they think sardines will be thrown into the sea" - Eric Cantona.
 

peacemaker

  • Guest
  • Feedback Score: (0)
Război România - Rusia?
« Reply #197 on: 12 February 2024, 14:03 »

Nu te fofila, spune-ne cum putem vota pentru Biden!

Tu chiar vrei război cu Rusia la anu?
 

Offline ericmario

Război România - Rusia?
« Reply #198 on: 12 February 2024, 14:08 »
Nu bre, eu vreau să știu cum dracului au votat ilegalii ăia.
Sau ai curajul și recunoaște-ți minciuna.
"When seagulls follow the trawler it is because they think sardines will be thrown into the sea" - Eric Cantona.
 

peacemaker

  • Guest
  • Feedback Score: (0)
Război România - Rusia?
« Reply #199 on: 12 February 2024, 20:29 »
ON-TOPIC
Valentin Stan se plânge că SRI-ul i-a tăiat secvența din ediția anterioară în care se dădea detalii tehnice despre scutul antirachetă de la Deveselu și actualizarea software-ului, act considerat ostil de către ruși.

Deveselu are doar 24 de rachete SM-3 interceptoare și sistem Aegis, insuficiente pentru a riposta împotriva a 1000 de rachete balistice rusești.

În mare, o chestie de Epoca de Piatră. 
« Last Edit: 12 February 2024, 20:31 by peacemaker »
 

Offline ericmario

Război România - Rusia?
« Reply #200 on: 12 February 2024, 22:42 »

Valentin Stan se plânge că SRI-ul...

Cine-l bagă-n seamă?
Locul lui e la Bălăceanca.
"When seagulls follow the trawler it is because they think sardines will be thrown into the sea" - Eric Cantona.
 

peacemaker

  • Guest
  • Feedback Score: (0)
Război România - Rusia?
« Reply #201 on: 13 February 2024, 03:37 »
Cine-l bagă-n seamă?
Locul lui e la Bălăceanca.


Deci e locul lui la Bălăceanca că-ți spune adevărul că trăim într-o dictatură secu și că americanii democrați sunt niște mincinoși care vor să te bage în război cu Rusia pentru a te sacrifica ca țară.  Și ți-a demonstrat cu documente și link-uri cam despre ce e vorba cu scutul antirachetă de la Deveselu.
Acum sincer, cine dracu ar plânge după țări ca România și Polonia dacă ar fi rase nuclear de pe fața planetei?
NIMENI.
 

 

Offline oldshooterman

Război România - Rusia?
« Reply #202 on: 15 February 2024, 00:31 »
BRUSSELS, February 14.: "Nu vedem nicio amenințare iminentă împotriva vreunui aliat al NATO." - NATO Secretary General Jens Stoltenberg

Te agiti degeaba. ;D
 

peacemaker

  • Guest
  • Feedback Score: (0)
Război România - Rusia?
« Reply #203 on: 15 February 2024, 02:01 »
BRUSSELS, February 14.: "Nu vedem nicio amenințare iminentă împotriva vreunui aliat al NATO." - NATO Secretary General Jens Stoltenberg

Te agiti degeaba. ;D

A aprobat Senatul ajutorul militar...problema e că trebuie trimisă înapoi în Camera Reprezentanților.
 

Offline ericmario

Război România - Rusia?
« Reply #204 on: 15 February 2024, 19:47 »

Acum sincer, cine dracu ar plânge după țări ca România și Polonia dacă ar fi rase nuclear de pe fața planetei?
NIMENI.

Dă-mi voie să te citez: ”Băi cretinul dracu,  ai depășit linia roșie. Pe lângă faptul că ești un dobitoc cu retard sever să-mi urezi așa ceva și demonstrezi de ce ai meritat să te baneze moderatorii de pe  Softpedia, instigi la  uciderea mea!”

Și zici că după țări ca România și Polonia n-ar plânge nimeni?
"When seagulls follow the trawler it is because they think sardines will be thrown into the sea" - Eric Cantona.