Author Topic: PUBG  (Read 11187 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Raziel01

PUBG
« Reply #30 on: 14 January 2019, 18:18 »
Pentru mine Vikendi merge prost doar in anumite zone.
« Last Edit: 14 January 2019, 18:20 by Raziel01 »
 

Offline Doofenshmirtz

  • Feedback Score: (0)
  • Newbie
  • Posts: 15
    • View Profile
PUBG
« Reply #31 on: 24 February 2020, 23:05 »
Este jale cu cheaterii,m am lecuit de el!
 

Offline zacusca_man

PUBG
« Reply #32 on: 25 February 2020, 10:12 »
Eu n-am avut parte de ei in 230 de ore de joc . Nu stiu cum ai dat tu de atat de multi inca sa te faca se dai uninstall. Posibil sa ti se para ca sunt cheateri datorita netcode-ului prost. Cand serverele merg prost sau are unul din combatant lag te poti trezi cu gloante in tine cand tu nici nu ai vazut ce este dupa colt. Am patit-o de 2 ori in ultima saptamana.

 

Offline duke_zz

PUBG
« Reply #33 on: 25 February 2020, 12:04 »
eu nu stiu de ce mai e lumea hype pe jocul asta ..
netcode prost, optimizare nula, bug-uri cat cuprinde.
l-am lasat o perioada, vreo 4-5 luni si am reintrat sa vad harta noua.. nici o schimbare... pare ca se misca si mai prost ca inainte.. cand mergi cu personajul zici ca inaintezi prin gelatina, franezi pe gheata..
au facut o caruta de bani si tot ce stiu sa faca e sa bage mai multe cosmetice..
 

Offline Ciocanul

PUBG
« Reply #34 on: 25 February 2020, 13:33 »
Luati prea in serios acest joc. :) Eu speram sa apara cat mai multe tigai si tiganii. Nu are cum sa fie vreodata un Battle Royal de 100 de oameni competitiv. E mult bulan si deja sa ajungi sa iei health pack-uri si cacaturi, sa te ascunzi si sa te tarasti pe jos pana se restrange total harta sa ramai singur e lame. Vad ca au mai bagat moduri noi de joc cu 8 vs 8, o sa-l reinstalez saptamana asta.
 

Offline Floreadan

PUBG
« Reply #35 on: 06 July 2020, 14:07 »
Da, are multe bug-uri, dar e ok.