Recent Posts

Pages: [1] 2 3 ... 10
1
Încet, încet o să-i facă să le pară rău că s-au născut.

2
Politică / Razboiul Ucraina-Rusia
« Last post by ericmario on Today at 19:09 »
"Președintele Comitetului pentru Securitate de Stat al Republicii Belarus, Ivan Tertel susține că Forțele de Securitate au prevenit un atac asupra unor obiective din capitala Belarus si sububii, folosind drone "sinucigașe" unidirecționale de pe teritoriul Lituaniei."(OSINTdefender)

Oficialii din Belarus sustin ca ar fi implicate servicii din Polonia, Lituania si Ucraina.

Daca e pe bune e foarte grav si ar putea anunta extinderea ostilitatilor.
Ce chestie tare!
Rușii desfășoară armament nuclear în Belarus, NATO n-are voie să comenteze.
Polonezii doar spun că ar fi dispuși să găzduiască armament nuclear pe teritoriul lor, rușii amenință cu războiul.

Și brusc, belorușii sunt atacați de klinginieni și de romulani, dar nu prezintă absolut nici o dovadă în sensul ăsta.
Foarte credibil...
3
Hard Disk Seagate BarraCuda 4TB.
Pret: 220 lei.
4
UP!

Pret: 420 lei
5
Politică / Razboiul Ucraina-Rusia
« Last post by Asth on Today at 18:30 »
Lituania este membru NATO deci în sfârșit s-ar putea lămuri, odată pentru totdeauna, dacă articolul 5 este sau nu doar apă de ploaie!...

Oricum ar fi, din cauza miliardelor care se tot fac zilnic cu afacerea planetară a armelor + munițiilor, trebuie întreținut musai cel de-al treilea război mondial de tip nou, care era 100% imposbil să fie de genul primelor două(cu tranșee + invazii terestre de milioane de soldați), câteva explicații pertinente legate de acest subiect fiind aici:





6
Politică / Razboiul Ucraina-Rusia
« Last post by oldshooterman on Today at 16:36 »
"Președintele Comitetului pentru Securitate de Stat al Republicii Belarus, Ivan Tertel susține că Forțele de Securitate au prevenit un atac asupra unor obiective din capitala Belarus si sububii, folosind drone "sinucigașe" unidirecționale de pe teritoriul Lituaniei."(OSINTdefender)

Oficialii din Belarus sustin ca ar fi implicate servicii din Polonia, Lituania si Ucraina.

Daca e pe bune e foarte grav si ar putea anunta extinderea ostilitatilor.
9
Up-date prețuri...
Prețurile sunt negociabile

Post Merge: Today at 08:32
Up și pentru astăzi o ”ofertă”: cine ia 1+2+3 ofer sursa gratuită!
Deci 1+2+3+5 = 1300LEI ...
Dar dacă se iau 1+2+3+4+5 => 1400LEI(am mai ajustat o țâră prețul final deci)!
Pentru placa video am deja ofertă la prețul afișat, însă dacă se dorește tot pachetul 1+2+3+4+5+6 = 1700lei transport plătit nemțește de ambii...amândoi;)!

Prețurile sunt negociabile

Post Merge: Today at 08:32
Up și pentru astăzi o ”ofertă”: cine ia 1+2+3 ofer sursa gratuită!
Deci 1+2+3+5 = 1300LEI ...
Dar dacă se iau 1+2+3+4+5 => 1400LEI(am mai ajustat o țâră prețul final deci)!
Pentru placa video am deja ofertă la prețul afișat, însă dacă se dorește tot pachetul 1+2+3+4+5+6 = 1700lei transport plătit nemțește de ambii...amândoi;)!

Te salut
Placa video am spus de la început pleacă ultima sau toate o dată, am bolduit ceea ce poate n-ai prins când ai citit...
10
Up-date prețuri...
salut, ultimu preț la placa video?
Pages: [1] 2 3 ... 10