Recent Posts

Pages: [1] 2 3 ... 10
1
Practic, voi n-aveți efectiv absolut nicio vină c-ați fost prostiți cu 3 doze, pentru că oricum nu se va prinde nimeni!...
Eu tare cred că tu ai făcut vaccinul rusesc.
Cum se numea, sputnik v?
https://sputnikvaccine.com

Te comporți ca un copil de grădiniță, colegule.
Dar nu-i nimic, te vei face tu mare...
2
Politică / Razboiul Ucraina-Rusia
« Last post by ericmario on Today at 22:54 »
Oare cât petrol ieftin poate să vândă Putin ca să-și plătească războiul ăsta inutil?
Cât de repede va ajunge Rusia vasalul Chinei?
O să-i pupe picioarele lui Xi ca să-i mai cumpere un petrolier de țiței cu care să mai cumpere 4-5 drone iraniene.
Foarte deștept dictatorul rus...  Să-i de-a Dumnezeu sănătate și câți mai mulți ani sub pământ!
3
Practic, voi n-aveți efectiv absolut nicio vină c-ați fost prostiți cu 3 doze, pentru că oricum nu se va prinde nimeni!...
4
Politică / Razboiul Ucraina-Rusia
« Last post by Asth on Today at 22:05 »
Daca Putin castiga razboiul in Ucraina

N-are cum să-l câștige, uite și dovada, mai mult decât clară, în postarea asta:

3) Sa nu se mai gandeasca nimeni ca razboiul asta va fi de scurta durata. Va dura multi ani de acum incolo si se ajunge la punctul in care Rusia va fi pusa cu botul pe labe, sa le treaca pofta de cuceriri.
5
Politică / Razboiul Ucraina-Rusia
« Last post by KodiaK on Today at 21:42 »
Tu nu intelegi ca asta merita. Cum isi permit ei sa-i zica nu lu' tatucu' Putin...
6
Omu nu e 100% realist, ci 100% sluga.
Daca vine un hot la el acasa, nu doar ca ii ofera un pahar de apa si-i arata ce sa fure, dar eventual ii ofera si sotia, sa nu cumva sa plece hotu nesatisfacut.

Iti dai seama ca daca era in viata in al doilea razboi mondial, ii injura pe toti care indrazneau sa-i reziste lui Hitler. Mama lor de idioti care nu pricep a razboiul e deja pierdut si-si trimit oamenii sa moare aiurea pe front.
7
Politică / Razboiul Ucraina-Rusia
« Last post by Ciocanul on Today at 21:32 »
Daca Putin castiga razboiul in Ucraina se va intampla ce s-a intamplat si in alte parti gen Cecenia.
O sa puna un papagal la conducerea tarii gen Kadarov cu ceva parlament de forma. Nu mai conteaza ca ciuntesc teritorii, practic tot devine rusesc. Pot sa uite de UE sau democratie si alte chestii abstracte pt rusi. Armata rusa va stationa mult timp si vor face baze militare langa granita noastra. Ucrainienii vor deveni cetateni de mana a treia cum sunt si altii in federatia rusa. O mica elita vasala Rusiei o va duce bine, restul va fi o saracie crunta.
Ma astept dupa capitularea conditionata sau neconditionata la multe acte de vandalism si razbunare. Violuri si talharii la ordinea zilei. Epurari de tot felul, confiscari, nationalizari, etc. Multi o sa fuga ingroziti inspre granita pe jos cu hainele de pe ei si ma astept la milioane de amarati.
--
Sacrificarea "generatiei tinere" va fi ultima problema a actorasului sau chiar a intregii natiuni ucrainiene. Rusii o sa-i stearga de pe harta.
8
Politică / Razboiul Ucraina-Rusia
« Last post by KodiaK on Today at 21:24 »
Atâta timp cât pe actorașul tău de comedie-l doare-n cur că-și măcelerăște zilnic generația tânără[...]

Vezi ca incepi sa ii confunzi. Putin nu este actor de comedie.
9
Eu sunt doar 100% realist, și nimic mai mult, adică nu-s născut după ultima ploaie, mai exact nu rumeg clișee imbecile-n regim nonstop, și-n general nu-mi curge scuipat din gură, cu infantilisme din gama:

- bărboșii
- iubitorii de capre
- șoșoșiștii
- hauriștii
- antivacciniștii


E foarte posibil ca fiu-miu să fie mai mare ca tine.
Din ce ai enumerat tu acolo, eu am folosit ”iubitorii de capre” (pentru că zoofilia e la loc de cinste pe acolo), bărboși găsești oriunde pe planeta asta, deci e o alegere personală și nimic mai mult.
Dar șoșoșiști, hauriști, antivacciniști? Aici ți-ai făcut autodescrierea?

Deci tu ești 100% realist, și asta te face să sari în picioare și să aplauzi orice atac terorist și orice invazie militară asupra unui stat net inferior?
Asta te face să fii 100% de partea Rusiei invadatoare și de partea teroriștilor arabi susținuți de Rusia?
Păi atunci n-ai decât să fii 100% ”realist”.
10
Politică / Razboiul Ucraina-Rusia
« Last post by ericmario on Today at 20:37 »
Atâta timp cât pe actorașul tău de comedie-l doare-n cur că-și măcelerăște zilnic generația tânără, din cauza armelor pe care le tot primește de pe la diverși imbecili planetari, atunci care ar putea să fie motivul logic pentru care m-ar deranja acest lucru.

Putin invadează și bombardează zilnic Ucraina omorând civili și tu spui că Zelenski își măcelărește generația tânără???
Tu ești real?

Stai că m-am prins care-i faza cu tine.
Tu de fapt nu-l venerezi pe Putin sau invazia lui infectă, pe tine te deranjează ceea ce spun colegii despre Putin și despre invazia lui infectă. Corect?
Pages: [1] 2 3 ... 10